Upravit stránku

Spolupracujeme s více než 70 mezinárodními mentory s byznys zázemím, investory, experty na startupy a podnikateli. Využijte jejich schopností, tematických zkušeností a mezinárodní sítě kontaktů. Zde je výběr těch nejlepších.

Michal Ambler, EY
Consultant at Advanced Analytics

Michal je konzultantem v týmu Advanced Analytics EY, zaměřeném na využití pokročilých analytických metod u klientů především v oblasti telekomunikací, retailu, spotřebního zboží a automobilového průmyslu. Vzhledem k předchozím zkušenostem z podnikového poradenství EY se věnuje jak samotnému vývoji řešení, tak i business developmentu pro klienty z řad nějvětších mezinárodních a regionálních korporací.

Pavel Bartoš, Happyend
Startup Expert

 

Pavel Bartoš je marketingovým expertem se zaměřením na startupy. V rámci agentury Happyend., kterou spoluzaložil, pomáhá startupům nalézt jejich ideálního zákazníka a postavit celý startup okolo něho a pro něho. Vždy pracuje s daty a fakty namísto domněnek a myšlenek. Působí jako mentor v programu Google Launchpad, inkubátoru Evropské kosmické agentury, CzechInvestu a Laboratoře Vodafone.

Jan Bartovský
HR 

Jan nabízí 16 let zkušeností ve všech oblastech lidských zdrojů. Zúčastnil se jako zástupce HR v několika fúzích a kvizicích: fúze Živnostenské banky a HVB, zakládání digitální divize v rámci T-Systems, akvizice Siemens IT Solutions a služeb společností Atos Origin a formování Atos na českém území. Má hluboké zkušenosti v oblasti outsourcingu / insourcingu IT pracovníků při poskytování IT služeb.

Denis Beloglazov, Bigle.cz
CEO, Co-Founder

Denis se zaměřuje na poradenství, hodnocení, strategii s důrazem na tým, trh a řešení potřeb spotřebitelů. Je v interakci s venture fondy a kluby, jako jsou například altaclub.vc, 2be.lu, smarthub.vc, iidf.ru, blockchain.capital, fortross.vc, addventure.vc and startaventures.com. Zaměřuje se také na vytváření portfolií s důrazem na analýzu rizik. Jedním z příkladů jím spolufinancovaných projektů je venture Bigle.cz (moderní realitní portál poskytující online služby na realitním trhu) a Focus start-up (nástroje produktivity, fintech, proptech). Denis je členem csproptech.com. Zároveň je aktivním business angelem a členem klubů: angelsband.by a investoro.com. Je Managing Partnerem ve Velociter Invest a.s. (Estonsko).

Tamás Békási, EIT Health
Healthcare Startup Specialista, Business Development a Communication Expert

Tamás je vášnivý, na výsledky orientovaný leader. Vysoce organizovaný Business Consultant a Communication Expert s více než 10 letou zkušeností zahrnující více odvětví, jako je IT, telekomunikace, elektronika (B / W) a Retail. Díky skvělým interpersonální, komunikačním a facilitačním dovednostem dokáže nalézt skryté schopnosti v lidech i organizacích.

Martin Blokša, StreamBee
Co-Founder & CEO 

Martin je spoluzakladatel a generální ředitel startupu StreamBee, zaměřený na poskytování business intelligence, analytiky a nástrojů pro live streamery a influencery. Má více než 13 let zkušeností s vývojem digitálních produktů. Dříve pracoval 6 let jako produktový manažer, budoval a spravoval produkty pro společnosti jako SAP, IBM, Mall.cz nebo Economia. Mezi jeho odborné znalosti patří správa produktů, validace produktů a trhu, UX, produktová strategie a rozvoj podnikání.

Kristýna Bokajová, Meatballs, s.r.o.
HR

Kristýna je zkušená HR guru s historií práce z různých odvětvích na různých pozicích. Je profesionálkou v oblasti podnikání, dovedností v oblasti personálního poradenství, vyjednávání, analytických dovedností, vyhledávání vedoucích pracovníků a rekrutování.

Juraj Boldiš, EY
Architekt 

Od integrace Plánování podnikových zdrojů po hluboké strategické plánování. Juraj pomáhá organizacím dosáhnout nových úspěchu)ů prostřednictvím efektivní správy IT a architektury. Více než deset let vedl společnosti turbulentním obdobím tím, že udržoval hladký průběh interních procesů bez ohledu na okolnosti. Ať už je to akvizice nebo nový pracovní postup, zaměřuje se na řízení změn a vedení shora dolů, získává nové týmy na a společně se staví dalším výzvám.

Peter Breyl, Vychodoslovenska Energetika
Strategy Manager

Peter je certifikovaný projektový manažer s mezinárodními zkušenostmi v oblasti IT podnikání, inovací a transformačních projektů s interními i externími zákazníky. Jeho odbornost je v celém rozsahu tvorby projektů, odhadů, řízení, strategického plánování a implementace celofiremních iniciativ zahrnujících komercializaci, průmyslové partnerství a rozvoj podnikání prostřednictvím efektivního networkingu a komunikace. Peter dokonale chápe globální řízení a procesy ve společnosti. Je komunikační a interpersonální dovednosti k navázání kontaktu se všemi úrovněmi zaměstnanců a managementu. V minulosti pracoval v T-Systems Slovakia a NESS Czech.

Hana Čepová, Právě teď'!

Zkušená projektová manažerka s prokázanou historií práce v profesionálním tréninku a koučování. Kvalifikovaná v marketingovém managementu, Life koučinku, analytických dovednostech a reklamě. Má silné profesní vzdělání z Academy of Coaching Excellence.

Akos Dervalics, InnoEnergy HUB, Hungary
Manager of InnoEnergy HUB

Ákos je zkušený evropský business developer a odborník na fundraising, který se zaměřuje na vytváření inovačního ekosystému v odvětvích energetiky, mobility, inteligentního města a zelených technologií. V EIT InnoEnergy Hub Hungary má na starosti portfolio management v Startup Campus Incubatoru.

Před tím pracoval na vedoucích pozicích v oblasti rozvoje podnikání v oblasti výzkumu a poradenství. Ákos se také aktivně angažuje jako kouč a mentor několika inkubačních programů napříč Evropou.

Jeho filosofie stojí na víře, že vedení vlastního týmu je pro udržitelnost businessu výhodnější než dodání řešení šitého na míru. Tým se tak společně učí a rozvíjí za pochodu a získá tak schopnost udržet výsledky.

Mark Downey, Oriana International
Business Development Manager

Mark v současné době vede mezinárodní expanzi maďarského B2B software obchodníka , který se specializuje na digitalizaci pracovních postupů a procesů pomocí low-code metodiky.

Martin Dzurjanin, Detecon International
Managing Consultant

Martin je zkušený konzultant s mezinárodními zkušenostmi především z projektů v telekomunikačním průmyslu. Spolupracoval s klienty z dopravního a užitkového průmyslu především na tématech zaměřených na telekomunikace a finance.

Alan Fabik, HARDWARIO
Co-founder

Alan několik let pracoval ve velké korporaci JABLOTRON. Nyní je generálním ředitelem společnosti HARDWARIO, která prosazuje svůj projekt BigClown.

Antonín Ferdan, Lipo.ink (previously SKODA Auto)
Idea manager

Antonín pracuje jako koordinátor projektů zaměřených na idea management  ve společnosti ŠKODA Auto. Je trenérem, projektovým manažerem, politikem, dobrovolníkem a podnikatelem. Spojuje zkušenosti nadnárodní korporace s politickou zkušeností, dobrovolnou práci pro místní komunity s profesionálním zázemím ve vzdělávání.

Evgeny Frolov, DEX Innovation Centre
Business Development and Fundraising Manager

Evgeny je členem našeho týmu v DEX Innovation Centre, do kterého přináší dlouholeté zkušenosti ze startup ekosystému. Evgeny byl 3 roky ambasadorem mezinárodní startup soutěže zvané Seedstars v České Republice. Byl také zodpovědný za vztahy s investory v ITACA Business Incubatoru. Má obchodní zkušenosti nejen v zemích střední a východní Evropy, ale také v SNS (Společenství nezávislých států) a regionech střední Asie. Má 8 let vlastních podnikatelských zkušeností ve velmi odlišných oborech, organizuje přednášky a semináře o podnikání.

Gustavo Guillen
Expert na trhy Latinské Ameriky

Gustavo spojil své znalosti IT s exportem a importem do Latinské Ameriky jako na cílové trhy, které velmi dobře zná. Zaměřuje se především na bankovnictví, IT a telekomunikace, spotřební zboží využívá k vytváření investičních příležitostí pro Latinskou Ameriku a finanční skupiny ve střední a východní Evropě. Získal své zkušenosti v NY jako V.P. & Operation Manager NMB (ING) Bank, manažer společnosti Delloite Touche Consulting CEE a CA Computer Associates jako strategický manažer aliancí pro CEE, Turecko a Švýcarsko.

Adi Gaskell
Inovační spisovatel a konzultant

Adi je inovační spisovatel a konzultant, který spolupracoval s největšími organizacemi z veřejného i soukromého sektoru, jako jsou Deloitte, DellEMC, GSK, Ministerstvo Obrany, InnovateUK, Úřad vlády pro vědu a národní zdravotní službu. Pro Forbes a BBC pravidelně píše o byznys, inovačních a technologických tématech. Také přispívá do akademických publikací LSE Business Review. Také se podílel na tvorbě obsahu pro Salesforce, Alcatel, BBVA, HCL Technologies, Adobe a InnoCentive. Přispěl ke vzniku několika knih na téma inovace a v současné době pracuje na knize popisující budoucnost pracovišť.

Má akademické vzdělání v oblasti výpočetní techniky a umělé inteligence a studoval inovace na Tuck School of Business.

Klara Horton
Head of Operations

Klára je Head of Operations v Deepnote, startupu zaměřujícím se na budováním data science notebooku, díky kterému jsou týmy o mnoho produktivnější. Kromě své práce v Deepnote pomáhá Klára startupům nastavit jejich kulturu, operace a procesy. Také organizuje akce pro online médium CzechCrunch a je zakladatelkou startup komunity Before You Shine, která pořádá vzdělávací a networkingové akce, mentoruje startupy a pomáhá mladým talentům prozkoumat a zahájit svou kariéru ve startupovém ekosystému.

Jakub Houska, 2050.Ventures
Business Scout

Jakub je člověk orientovaný na podnikání s nadšením pro začínající firmy. Nyní pracuje jako Business Scout pro firmu 2050.Ventures se sídlem v Bukurešti a buduje spojení mezi východem a západem. Hledá začínající firmy s obchodovatelnými řešeními a připraveností rozšířit svůj trh.

Osman Salih, O2
Innovation wizard at O2 , Start-up Development & Innovations

Vystudoval psychologii, ale díky zálibě v technologiích strávil většinu své profesní kariéry strávil v IT. Věnoval se implementaci podnikových informačních systémů a konzultační činnosti. Odsud už nebylo daleko k inovacím a startup světu, kde se věnuje i marketingu a pomáhá startupům s růstem. Má praktické zkušenosti s řízením projektů i produktovým managementem.

Martin Javnický, Erste Group Bank, Česká spořitelna
Podnikové inovace, transformace a rozvoj

Martin se zaměřuje na komplexní dodání nových produktů, od počáteční myšlenky až po konečný reálný produkt na trhu. Zaměřuje se na efektivitu podnikání. V minulosti pracoval na manažerských pozicích v ČSOB, O2 a Eurotelu. Miluje inovace, myšlení "out of box" a oceňuje silnou osobní motivaci. První "ne" neznamená "NE".

Tereza Jílková, InnovEYtion Hub
InnovEYtion Hub Advisor

Inovace, které pomáhají zlepšovat svět kolem nás a zjednodušovat život, nové technologie a nové business modely jsou Terezinou vášní. V EY se proto zaměřuje na inovační management, budování inovační komunity, podporu generování nových nápadů, jejich prioritizaci a product development.

Michal Jordán, Patentový zástupce, CEO
PatentEnter s.r.o.

Michalovou prací je propojovat technologie a právo tak, aby projekty měly úspěch. To se často daří s využitím patentů, ochranných známek a rešerší. Michal velkou část svého profesního života pracoval v návrhu a vývoji, kde nesl zodpovědnost za průmyslově-právní strategii i za úspěch několika vývojových projektů. Proto kromě patentového práva také dobře rozumí prioritám firem a dokáže vše pragmaticky propojit.

David Kovalský
Investor a poradce

David je ostřílený podnikatel se silným IT zázemím. Prostřednictvím více společností strávil deset let uváděním FinTech inovací na trh střední a východní Evropy. Po úspěšném exitu se David předefinoval jako poradce, podporovatel a investor. Startupům přináší know-how a zkušenosti a pomáhá jim tak dostat se do dalších fází jejich vývoje. David rád cestuje napříč Evropou při hledání startupových talentů. Je také velkým fanouškem vesmíru a stále si udržuje své plány na vesmírné cestování. Převážně pracuje ve společnostech střední a východní Evropy jako stratég a generální ředitel.

Jan Kubalík, DEX Inovation Centre
Předseda představentstva

Jan vždy pracoval v oblasti technologií a výpočetní techniky. Jeho 20-letá kariéra je spojena se začínajícími podnikateli, od přímé práce s nimi, přes jeho vlastní technologické a sociální podnikání, až po podporu startupů. Jan vybudoval vynikající celosvětovou síť tím, že sloužil klientům nebo vytvářel  partnerství s firmami Alcatel Lucent (Nokia), Alstom Energy (GE Energy), Fujitsu, T-Mobile, Fraunhofer a mnoha dalšími. Je odborníkem v rozvoji podnikání a fundraisingu pro inovace a výzkum.

Martin Kujan, Senior konzultant pro technologický transfer
Civitta

Martin zaujímá pozici Senior konzultanta pro technologický transfer a poradcem pro start-upy. Specializuje se na propojení právních a obchodních pohledů v procesu komercionalizace a ochrany duševního vlastnictví. Poskytuje poradenství začínajícím podnikům a výzkumných institucím v různých strategických otázkách týkajících se strategií duševního vlastnictví, právních aspektů investic a licencování.  

Daniela Kuklová, EY 
InnovEYtion Hub advisor

Daniela má velký přehled v oblasti start-upového ekosystému v mezinárodním měřítku. Absolvovala Londýnskou universitu, kde se podílela na programu pro start-upy, který se nacházel v Silicon Round a zaměřoval se na podporu nových podniků a akceleraci jejich růstu. V rámci EY má na starost oblast SMART Cities a budování realizovatelných finančních modelů pro infrastrukturní projekty, jakož i korporátní inovace se zaměřením na proces generování nápadů, vývoj nových produktů a inovační kulturu společnosti.  

Kristýna Machová, Inven Capital
Investment Manager

Kristýna je investiční manažerkou v kaptivním fondu zřízeném významnou evropskou energetickou společností ČEZ. Hledá investice do malých a středních inovativních společností v oblasti čistých technologií v Evropě.

Anna Martynenko, EY
Senior Consultant

Anna je Senior Consultantkou pro poradenské služby v oblasti finančního účetnictví v EY. Pomáhá s finanční asistencí a účetní podporou v souvislosti s přípravou účetní závěrky v souladu s IFRS a českými GAAP.

Agata Mazepus, EY
Novinářka

Agata je odbornice na komunikaci se znalostmi v oblastech, jako jsou žurnalistika, organizace akcí a mezinárodní vztahy. V současné době pracuje v oddělení značky, marketingu a komunikace v EY. Před příchodem do EY pracovala pro český cestovní startup Kiwi.com a předtím byla součástí EIT InnoEnergy, kde byla zodpovědná za projekty jako PowerUp! a Primer. Jako DEXIC mentor Agata nabízí startupům své znalosti prezentování a komunikačních schopností.

Sintija Meissner, WeWork
Manažerka

Sintija je manažerkou ve WeWork Labs, kde pomáhá startupům růst a uspět. Předtím pracovala pro dvě různá startupová studia; první se věnovalo budování společností pro nadnárodní korporace, zatímco druhé se zaměřovalo na vertical AI startupy. Během posledních 5 let žila v české startupové scéně a vyzkoušela si spoustu rolí - od průzkumu trhu a projektového řízení, přes obchodních operací, až k prodejním a marketingovým aktivitám.

Jaroslav Menčík,  MAVERICKS
Partner a advokát

Jaroslav se zaměřuje na právní poradenství pro startupy, venture kapitálové fondy a technologické společnosti. Před připojením k MAVERICKS Jaroslav téměř 10 let působil v přední mezinárodní advokátní kanceláři, kde nasbíral bohaté zkušenosti v oblastech transakčního práva, korporátního práva a práva duševního vlastnictví a IT. Při poradenství startupům Jaroslav rád využívá také znalosti amerického práva, které získal během LL.M. studia na New York University School of Law.

Tomáš Molnár, Schaeffler 
Head of Digital Transformation Europe

Tomáš má více než 10 let zkušeností v oblasti marketingu a prodeje v oblasti spotřebitelských výrobků a služeb mezinárodních korporací (např. EY) a vlastní obchodní perspektivy. Tomáš má zkušenosti, které pomáhají společnostem identifikovat, oslovovat a zapojovat zákazníky tou nejvhodnější cestou, která jim vyhovuje. Ve Schaeffler se zaměřuje na to, aby bylo organizaci umožněno zůstat úspěšnou i v budoucnu. A  to prostřednictvím řízení, povzbuzení a podpory transformace interně a externě.

Tomáš Morava, HARDWARIO

Jeho celoživotní profesní náplní jsou finance a investice, které shání, řídí a spravuje prostřednictvím vlastní konzultační firmy LIFTIA.
Je jedním ze zakladatelů startupu HARDWARIO kde vedle řízení financí, zajištění investičních zdrojů a právních otázek. Zodpovídá také za B2B obchodní aktivity firmy. Tomáš vystudoval podnikovou ekonomiku na Vysoké škole ekonomické v Praze a abslovoval půlroční stáž na obchodní vysoké škole CBS v Kodani. Na VŠE získal doktorát v oblasti řízení a správy podniků.

Tomáš má více než 17 let zkušeností s M&A, nákupem a prodejem firem, start-upy a investicemi, které řídil pro významné privátní společnosti i soukromé investory. Po 12 letech v investiční skupině EXPANDIA a 2 letech řízení investic v JABLOTRONu se vydal na cestu podnikání v rámci kterého pomáhá začínajícím i zkušeným podnikatelům s růstem jejich businessu.

Jiří Mzourek, GoodData

Zkušený manažer s hlubokými znalostmi softwarového inženýrství a uživatelských zkušeností s dokázanými výsledky a více než 15letou zkušeností se vzdálenou správou.

Silný v rychlé definici výrobku / inovaci a designu, založené na nejnovějších trendech v průmyslu (výzkum - prototypování - testování / design - dodávka)

Zuzana Nehajová, EY 
InnovEYtion Hub Leader

Zuzana Nehajová se připojila k EY v rámci kampaně na podporu inovací a modernizaci průmyslu. Vede EY InnovEYtion Hub zaměřený na pomoc firmám všech velikostí a veřejnou správu ve střední a východní Evropě i v dalších zemích, aby přijali nové technologie a trendy, a tím optimalizovali procesy a zvýšili efektivitu.

Tomáš Nielsen, NIELSEN MEINL
Právník

Tomáš je vynikanící právník v oblasti informačních technologií, telekomunikací, v autorském a mediálním právu, a také v oblasti alternativního řešení sporů (vyjednávání a zprostředkování) a obchodního procesu. Tomáš přednáší telekomunikační právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a právo ICT na Fakultě dopravní ČVUT. Je rovněž rozhodcem Mezinárodního rozhodčího soudu v Rize. V minulosti též zastával post prezidenta Sdružení uživatelů elektronických komunikací v ČR.

Jaroslav Novák, ePace s.r.o.
Zakladatel, CEO

Jaroslav pracuje v oblasti klientských služeb a rozvoje podnikání ve střední a východní Evropě. A to zejména v reklamním průmyslu, správě klientova portfolia, krátkých prezentacích (pitches), přímém marketingu, médiích, digitálním marketingu a PR. Po více než 15 letech v agenturách Ogilvy a Wunderman se zaměřuje zejména na automatizaci marketingu a založil ePace. Během své kariéry pracoval ve společnostech FISCHER Group, AMAZON, SHERLOG, Česká spořitelna, Nestlé, Stock, Czech Tourism, Vitana, Carlsbad Mineral Waters, O2, Pilsner Urquell, Dr.Oetker, GE Money Bank, Danone a dalších.

Michal Novák
Nezávislý obchodní konzultant

Michal je zkušený konzultant a podnikatel se zaměřením na internet, telekomunikaci a marketing. Má zkušenosti s byznys delopmentem, prodejem, project managementem, product managementem, analýzou a strategií. Spolupracuje s mezinárodními klienty z celého světa, především ze střední a východní Evropy.

Jan Marek, Liberec
Člen zastupitelstva města Liberec

Jan má bohaté zkušenosti ve veřejné správě a zná přesně potřeby města a ví, jak vypadají jeho procesy v oblasti veřejných zakázek. Zaměřuje se na oblasti: systém centrálního komunálního vytápění, městské plánování a tvorba strategií rozvoje města (Jan zpracoval Strategii inteligentní specializace Libereckého kraje). Díky těmto znalostem se může podělit o své poznatky o úspěšném prodeji veřejným zadavatelům.

Martina Pipiskova, EY

Martina je zkušenou Senior Consultantkou v EY, řídící Digitální poradenské služby v oblasti finančního účetnictví. Je zapálená do nových technologií ve financích a nadšeně sdílí své vědomosti a zkušenosti se startupy. Martina je také zodpovědná za byznys development a aktivně se účastní prodejů. Je ambasadorkou EY Finance Navigator, nástroje pro finanční plánování v České Republice a má významné znalosti v optimalizaci finančních procesů, finančního plánování a RPA.

Roman Polák, BWS Trade

Roman podporuje motivované osoby a smysluplné projekty. Pomáhá jim s mentoringem a psychometrickým nástrojem pro rozvoj osobnosti v pracovním prostředí.

Nikola Rafaj, StartupYard
Chief Operation Officer

Nikola už roky pomáhá technologickým startupům rozjet životaschopné podnikání a růst. Ve StartupYardu je zodpovědný za program, hledání mentorů, partnerů a za podporu nových týmů v začátcích podnikání a za získávání investic. Nikola má zkušenosti s PR, bankovnictvím a internetovým obchodem.

Jaroslav Salva
Mentor, Senior Advisor & Trainer with Passion for People Development

Jaroslav pracoval jak pro malé české firmy, tak i pro nadnárodní korporace. Byl zodpovědný za přímé i nepřímé prodeje. Pracoval také s komplexními systémy jako například ERP. Při vedení několika vlastních týmů zlepšoval své schopnosti ve vedení lidí. Zkušenost v managementu ho naučila, jak moc je každý člověk v týmu důležitý pro výsledný úspěch. 

Didier Schapiro
Founder of Hermes Consultants, Mentor @Google for Startups

Didier je zakladatel Hermer Consultants, specializuje se na byzbys development a podporu sales týmům. Kombinuje svoje zkušenosti z 48 zemí světa, se systematickým myšlením a sales psychologií tak, aby svým klientům pomohl rozvinout individuální a týmové výkony. Nedávno také založil The Sales Doctor, který poskytuje praktickou a agilní podporu startupům a podporuje je v růstu.

Didier je také členem Google High-Performance Coaching týmu a mentorem v Google for Startups Acceleratoru. 

Jakub Svoboda

Jakub spolupracuje s Air Ventures a jeho primární zaměření je průzkum startupů. Pracoval s mnoha zakladateli a má zkušenosti s mezinárodními a českými startupy. Pomůže vám v komunikaci s investory a poskyte skvělou zpětnou vazbu. 

Akos Szepvolgyi, Central Transdanubian Regional Innovation Agency Nonprofit Ltd.
Managing Director

Akos má zkušenosti v managementu průmyslového poradenství.  Je odborníkem v řízení inovací, podnikání a strategického plánování. Akos v současnosti provozuje ALBA Accelerator společně s partnerem Széchenyi Tőkealap-kezelő Zrt. / Venture Capital Fond. Bude fond zastupovat během Investor Challenge.  

Vít Šoupal, Detecon International GmbH
Managing Consultant

Vítovou vášní jsou inovace a marketing produktů. Nedávno se stal součástí konzultačního týmu společnosti Detecon. Několik let pracoval v Deutsche Telekom a T-Mobilu, kde úspěšně vedl evropské marketingové aktivity M2M / IoT a Big Data. Detecon sám je dceřinou společností T-Systems International, klíčové značky Deutsche Telekom. Od roku 2015 také akceleruje startupy jako mentor.

Štěpánka Uličná, Ph.D.

Štěpánka je absolventkou Matematického ústavu VŠB-TU v Ostravě a zaměřuje se na implementaci nástrojů LEAN a KAIZEN. Má více než 15 let zkušeností se zaváděním změn ve firmách prostřednictvím koučování a mentoringu. Štěpánka se zaměřuje na průmysl 4.0 a je certifikovaným trenérem Google pro designové myšlení.

Aleksandar Vladimirov, Thales
Technical Project Manager

Alexovou specializací jsou technologie, vývoj produktů a školení. Pracoval v mnoha průmyslových odvětvích pro lídry na trhu jako jsou SAP a Barclays. Na současné pozici v Thales řídí SW Development Projects pro klíčové vládní zákazníky. Má zkušenosti s organizováním konferencí a školení. Vyhrál několik startup soutěží a veřejných řečnických soutěží. Dobrovolně věnuje čas a podporu startup komunitě.

Tomáš Votoček, Grafický designer

Tomáš má více než 8 let zkušeností jako grafický designer. Pracuje ve všech oblastech grafického designu, jako jsou například design loga, značky, brožur, letáků, vizitek a návrhu obsahu na sociální sítě. Jeho cílem je přicházet s kreativními nápady, které by vytvořily lepší prezentaci klienta. Má rád týmovou práci a kreativní práci na zvoleném designu.