Upravit stránku

Akcelerace startupů

Pomáháme růst technologickým týmům a inovativním digitálním startupům s pozitivním dopadem na společnost. Šíříme povědomí skrze STARTUP EUROPE WEEK. Identifikujeme skvělé týmy skrze HACKATHONy, naše ekosystem partnery a intenzivní průzkum ve střední Evropě . Akcelerujeme startupy prostřednictvím intenzivních BOOT CAMPů a 6-týdenních ACCELERATORů. Také provozujeme službu VIRTUÁLNÍ INKUBÁTOR.

 • 6-týdenní ACCELERATORy

   

  Pracujete na inovativním digitálním startupu s pozitivním dopadem na společnost?

  Máte alespoň minimální životaschopný produkt (MVP)? 

  Chcete urychlit svůj růst?

   Naše úspěšné startupy!

  Zažijte atmosféru loňského DEXIC Acceleratoru z května/června 2018 skrze video.

  Máte nějaké otázky?

  Zeptejte se Michala,
  Manažera DEXIC Acceleratoru:
  michal.stefan@dex-ic.com
  777 477 497

  LinkedIn 

  Zeptejte se Jana,
  Hlavního mentora DEXIC Acceleratoru:
  jan.kubalik@dex-ic.com

  LinkedIn 

 • 2-denní intenzivní BOOT CAMPy

  DEXIC BootCamp powered by Interreg Europe je intenzivní 2 denní (sobota – neděle) program akcelerující byznys, marketing a prezentační dovednosti (ať už pro potencionální zákazníky či investory).

  "IN THE HELL" – 1. den je věnován tzv. mentorské výzvě a je rozdělen do dvou sekcí "2UnderstandYourBusiness" a "2ShapeYourBusiness". Celý den je naplněn individuálním mentoringem s četnými mentory s byznys zázemím, kteří se soustředí na byznys model a marketing / obchod. Abychom se lépe poznali, večer jdeme na společnou večeři.

  "WAY TO HEAVEN" – 2. den je rozdělen do sekcí "2SellYourBusiness" a "2Present YourBusiness" a pokračuje workshopem prezentačních dovedností a následujícím intenzivním tréninkem vašich obchodních / investorských prezentací (pitchů).

  Okuste atmosféru posledního DEXIC BootCampu z března 2018 prostřednictvím následujícího videa.

  Máš nějaké otázky?

  Zeptej se Michala,
  Manažera DEXIC BootCampu:
  michal.stefan@dex-ic.com
  777 477 497

  LinkedIn 

  Zeptej se Jana,
  Hlavního mentora DEXIC BootCampu:
  jan.kubalik@dex-ic.com
  LinkedIn 

 • Naši mentoři

  Máme síť více než 30 mezinárodních mentorů s byznys zázemím, investorů, expertů na startupy a podnikatelů. Využijte jejich schopností, tematických zkušeností a mezinárodní sítě kontaktů. 

  Michal Ambler, EY
  Consultant at Advanced Analytics

  Michal je konzultantem v týmu Advanced Analytics EY, zaměřeném na využití pokročilých analytických metod u klientů především v oblasti telekomunikací, retailu, spotřebního zboží a automobilového průmyslu. Vzhledem k předchozím zkušenostem z podnikového poradenství EY se věnuje jak samotnému vývoji řešení, tak i business developmentu pro klienty z řad nějvětších mezinárodních a regionálních korporací.

  Denis Beloglazov, BoostGuide
  Co-Founder

  Denis se zaměřuje na poradenství, hodnocení, strategii s důrazem na tým, trh a řešení potřeb spotřebitelů. Je v interakci s venture fondy a kluby, jako jsou například 2be.lu, SMART HUB, iidf.ru a Blockchain Capital. Zaměřuje se také na vytváření portfolií s důrazem na analýzu rizik. Jedním z příkladů jím spolufinancovaných projektů je venture BoostGuide (konzultace, odborná hodnocení, pomoc pro vhodnou přitažlivost investic, podpora transakcí) nebo v herním průmyslu xronos.space, globula.io a těžba krypto měny.

  Pavel Bartoš, Happyend
  Startup Expert

   

  Pavel Bartoš je marketingovým expertem se zaměřením na startupy. V rámci agentury Happyend., kterou spoluzaložil, pomáhá startupům nalézt jejich ideálního zákazníka a postavit celý startup okolo něho a pro něho. Vždy pracuje s daty a fakty namísto domněnek a myšlenek. Působí jako mentor v programu Google Launchpad, inkubátoru Evropské kosmické agentury, CzechInvestu a Laboratoře Vodafone.

  Jan Bartovský
  HR 

  Jan nabízí 16 let zkušeností ve všech oblastech lidských zdrojů. Zúčastnil se jako zástupce HR v několika fúzích a kvizicích: fúze Živnostenské banky a HVB, zakládání digitální divize v rámci T-Systems, akvizice Siemens IT Solutions a služeb společností Atos Origin a formování Atos na českém území. Má hluboké zkušenosti v oblasti outsourcingu / insourcingu IT pracovníků při poskytování IT služeb.

  Tamás Békási, EIT Health
  Healthcare Startup Specialista, Business Development a Communication Expert

  Tamás je vášnivý, na výsledky orientovaný leader. Vysoce organizovaný Business Consultant a Communication Expert s více než 10 letou zkušeností zahrnující více odvětví, jako je IT, telekomunikace, elektronika (B / W) a Retail. Díky skvělým interpersonální, komunikačním a facilitačním dovednostem dokáže nalézt skryté schopnosti v lidech i organizacích.

  Kristýna Bokajová, Meatballs, s.r.o.
  HR

  Kristýna je zkušená HR guru s historií práce z různých odvětvích na různých pozicích. Je profesionálkou v oblasti podnikání, dovedností v oblasti personálního poradenství, vyjednávání, analytických dovedností, vyhledávání vedoucích pracovníků a rekrutování.

  Juraj Boldiš, VZP

  Od integrace Plánování podnikových zdrojů po hluboké strategické plánování. Juraj pomáhá organizacím dosáhnout nových úspěchu)ů prostřednictvím efektivní správy IT a architektury. Více než deset let vedl společnosti turbulentním obdobím tím, že udržoval hladký průběh interních procesů bez ohledu na okolnosti. Ať už je to akvizice nebo nový pracovní postup, zaměřuje se na řízení změn a vedení shora dolů, získává nové týmy na a společně se staví dalším výzvám.

  Peter Breyl, T-Systems Slovakia

  Peter je certifikovaný projektový manažer s mezinárodními zkušenostmi v oblasti IT podnikání, inovací a transformačních projektů s interními i externími zákazníky. Jeho odbornost sahá v celém rozsahu stavebních projektů, odhadu a řízení, strategického plánování a implementace celofiremních iniciativ zahrnujících komercializaci, průmyslové partnerství a rozvoj podnikání prostřednictvím efektivního networkingu a komunikace. Má dokonalé pochopení globálního řízení a procesů společnosti. Je schopný komunikace a má interpersonální dovednosti k navázání kontaktu se všemi úrovněmi zaměstnanců a managementu.

  Hana Čepová, Právě teď'!

  Zkušená projektová manažerka s prokázanou historií práce v profesionálním tréninku a koučování. Kvalifikovaná v marketingovém managementu, Life koučinku, analytických dovednostech a reklamě. Má silné profesní vzdělání z Academy of Coaching Excellence.

  Akos Dervalics, InnoEnergy HUB, Hungary
  Manager of InnoEnergy HUB

  Ákos je zkušený evropský business developer a odborník na fundraising, který se zaměřuje na vytváření inovačního ekosystému v odvětvích energetiky, mobility, inteligentního města a zelených technologií. V EIT InnoEnergy Hub Hungary má na starosti portfolio management v Startup Campus Incubatoru.

  Před tím pracoval na vedoucích pozicích v oblasti rozvoje podnikání v oblasti výzkumu a poradenství. Ákos se také aktivně angažuje jako kouč a mentor několika inkubačních programů napříč Evropou.

  Jeho filosofie stojí na víře, že vedení vlastního týmu je pro udržitelnost businessu výhodnější než dodání řešení šitého na míru. Tým se tak společně učí a rozvíjí za pochodu a získá tak schopnost udržet výsledky.

  Mark Downey, Verszatile
  Ředitel

  Mark je multidimenzionální a kreativní obchodní stratég s vášní pro obchodní transformaci, mentorování a „otvírání Pandořiny skříňky“. Je obdařený schopností překládat technické problémy do jednoduchého jazyka v rámci sledování organizačních výzev v systému myšlení. Miluje debaty a začleňuje konflikt jako jiskru kreativního napětí, která pomáhá uvolňovat inovace v organizacích. Spolupracuje se start-upy a korporacemi při vytváření obchodní strategie a zároveň pomáhá start-upům získat finance a zastává poradenskou pozici u start-upů v počáteční fázi.

  Martin Dzurjanin, Detecon International
  Managing Consultant

  Martin je zkušený konzultant s mezinárodními zkušenostmi především z projektů v telekomunikačním průmyslu. Spolupracoval s klienty z dopravního a užitkového průmyslu především na tématech zaměřených na telekomunikace a finance.

  Alan Fabik, HARDWARIO
  Co-founder

  Alan několik let pracoval ve velké korporaci JABLOTRON. Nyní je generálním ředitelem společnosti HARDWARIO, která prosazuje svůj projekt BigClown.

  Antonín Ferdan, Lipo.ink (previously SKODA Auto)
  Idea manager

  Antonín pracuje jako koordinátor projektů zaměřených na idea management  ve společnosti ŠKODA Auto. Je trenérem, projektovým manažerem, politikem, dobrovolníkem a podnikatelem. Spojuje zkušenosti nadnárodní korporace s politickou zkušeností, dobrovolnou práci pro místní komunity s profesionálním zázemím ve vzdělávání.

  Evgeny Frolov, ITACA Business Incubator
  Ředitel pro obchodní rozvoj

  Evgeny je zodpovědný za vztahy s investory v ITACA Business Incubatoru. Od roku 2016 je ambasadorem mezinárodní soutěže pro startupy Seedstars v České republice. Má 8 let podnikatelských zkušeností v odlišných oborech, organizuje přednášky a semináře.

  Gustavo Guillen
  Expert na trhy Latinské Ameriky

  Gustavo spojil své znalosti IT s exportem a importem do Latinské Ameriky jako na cílové trhy, které velmi dobře zná. Zaměřuje se především na bankovnictví, IT a telekomunikace, spotřební zboží využívá k vytváření investičních příležitostí pro Latinskou Ameriku a finanční skupiny ve střední a východní Evropě. Získal své zkušenosti v NY jako V.P. & Operation Manager NMB (ING) Bank, manažer společnosti Delloite Touche Consulting CEE a CA Computer Associates jako strategický manažer aliancí pro CEE, Turecko a Švýcarsko.

  Adi Gaskell
  Inovační spisovatel a konzultant

  Adi je inovační spisovatel a konzultant, který spolupracoval s největšími organizacemi z veřejného i soukromého sektoru, jako jsou Deloitte, DellEMC, GSK, Ministerstvo Obrany, InnovateUK, Úřad vlády pro vědu a národní zdravotní službu. Pro Forbes a BBC pravidelně píše o byznys, inovačních a technologických tématech. Také přispívá do akademických publikací LSE Business Review. Také se podílel na tvorbě obsahu pro Salesforce, Alcatel, BBVA, HCL Technologies, Adobe a InnoCentive. Přispěl ke vzniku několika knih na téma inovace a v současné době pracuje na knize popisující budoucnost pracovišť.

  Má akademické vzdělání v oblasti výpočetní techniky a umělé inteligence a studoval inovace na Tuck School of Business.

  Jakub Houska, 2050.Ventures
  Business Scout

  Jakub je člověk orientovaný na podnikání s nadšením pro začínající firmy. Nyní pracuje jako Business Scout pro firmu 2050.Ventures se sídlem v Bukurešti a buduje spojení mezi východem a západem. Hledá začínající firmy s obchodovatelnými řešeními a připraveností rozšířit svůj trh.

  Osman Salih, O2
  Innovation wizard at O2 , Start-up Development & Innovations

  Vystudoval psychologii, ale díky zálibě v technologiích strávil většinu své profesní kariéry strávil v IT. Věnoval se implementaci podnikových informačních systémů a konzultační činnosti. Odsud už nebylo daleko k inovacím a startup světu, kde se věnuje i marketingu a pomáhá startupům s růstem. Má praktické zkušenosti s řízením projektů i produktovým managementem.

  Martin Javnický, Erste Group Bank, Česká spořitelna
  Podnikové inovace, transformace a rozvoj

  Martin se zaměřuje na komplexní dodání nových produktů, od počáteční myšlenky až po konečný reálný produkt na trhu. Zaměřuje se na efektivitu podnikání. V minulosti pracoval na manažerských pozicích v ČSOB, O2 a Eurotelu. Miluje inovace, myšlení "out of box" a oceňuje silnou osobní motivaci. První "ne" neznamená "NE".

  Bo Ji, Cheung Kong Graduate School of Business  
  Hlavní zástupce pro Evropu a asistent děkana

   

  Bo je inspirativní TEDx řečník, Chinapreneur a „game changer“ pro start-upy expandující do Číny. Bo má více než 20ti letou úspěšnou obchodní kariéru v oblasti globálního business developmentu, inovací, strategie, řízení dodavatelského řetězce, fúzí a akvizic. Byl také vedoucím pracovníkem v celé řadě Fortune 500 společností, jako jsou Monsato, Cargill, Pfizer, Wrigley and Mars. Bo vytvořil první program „China Start“, který systematicky přivádí globální start-upy do Číny.

  Tereza Jílková, InnovEYtion Hub
  InnovEYtion Hub Advisor

  Inovace, které pomáhají zlepšovat svět kolem nás a zjednodušovat život, nové technologie a nové business modely jsou Terezinou vášní. V EY se proto zaměřuje na inovační management, budování inovační komunity, podporu generování nových nápadů, jejich prioritizaci a product development.

  Michal Jordán, Patentový zástupce, CEO
  PatentEnter s.r.o.

  Michalovou prací je propojovat technologie a právo tak, aby projekty měly úspěch. To se často daří s využitím patentů, ochranných známek a rešerší. Michal velkou část svého profesního života pracoval v návrhu a vývoji, kde nesl zodpovědnost za průmyslově-právní strategii i za úspěch několika vývojových projektů. Proto kromě patentového práva také dobře rozumí prioritám firem a dokáže vše pragmaticky propojit.

  Jan Kubalík, DEX Inovation Centre
  Předseda představentstva

  Jan vždy pracoval v oblasti technologií a výpočetní techniky. Jeho 20-letá kariéra je spojena se začínajícími podnikateli, od přímé práce s nimi, přes jeho vlastní technologické a sociální podnikání, až po podporu startupů. Jan vybudoval vynikající celosvětovou síť tím, že sloužil klientům nebo vytvářel  partnerství s firmami Alcatel Lucent (Nokia), Alstom Energy (GE Energy), Fujitsu, T-Mobile, Fraunhofer a mnoha dalšími. Je odborníkem v rozvoji podnikání a fundraisingu pro inovace a výzkum.

  Martin Kujan, Senior konzultant pro technologický transfer
  Neulogy

  Martin v Neulogy zaujímá pozici Senior konzultanta pro technologický transfer a poradcem pro start-upy. Specializuje se na propojení právních a obchodních pohledů v procesu komercionalizace a ochrany duševního vlastnictví. Poskytuje poradenství začínajícím podnikům a výzkumných institucím v různých strategických otázkách týkajících se strategií duševního vlastnictví, právních aspektů investic a licencování.  

  Daniela Kuklová, EY 
  InnovEYtion Hub advisor

  Daniela má velký přehled v oblasti start-upového ekosystému v mezinárodním měřítku. Absolvovala Londýnskou universitu, kde se podílela na programu pro start-upy, který se nacházel v Silicon Round a zaměřoval se na podporu nových podniků a akceleraci jejich růstu. V rámci EY má na starost oblast SMART Cities a budování realizovatelných finančních modelů pro infrastrukturní projekty, jakož i korporátní inovace se zaměřením na proces generování nápadů, vývoj nových produktů a inovační kulturu společnosti.  

  Kristýna Machová, Inven Capital
  Investment Manager

  Kristýna je investiční manažerkou v kaptivním fondu zřízeném významnou evropskou energetickou společností ČEZ. Hledá investice do malých a středních inovativních společností v oblasti čistých technologií v Evropě.

  Anna Martynenko, EY
  Senior Consultant

  Anna je Senior Consultantkou pro poradenské služby v oblasti finančního účetnictví v EY. Pomáhá s finanční asistencí a účetní podporou v souvislosti s přípravou účetní závěrky v souladu s IFRS a českými GAAP.

  Agata Mazepus, Kiwi.com
  Novinářka

  Organizovaná novinářka a komunikační profesionálka s nadšením pro udržitelný rozvoj a výsledky práce v mezinárodních organizacích.

  Vysoce výkonná a tzv. "zaneprázdněná včela", která si cení data a fakta nad teorií a zbožnými přání. Zároveň je tvůrčím typem, který neustále přichází s novými nápady na zlepšení současných a rozvíjejících se projektů.

  Jaroslav Menčík, MAVERICKS

  Partner a advokát

   

  Jaroslav se zaměřuje na právní poradenství pro startupy, venture kapitálové fondy a technologické společnosti. Před připojením k MAVERICKS Jaroslav téměř 10 let působil v přední mezinárodní advokátní kanceláři, kde nasbíral bohaté zkušenosti v oblastech transakčního práva, korporátního práva a práva duševního vlastnictví a IT. Při poradenství startupům Jaroslav rád využívá také znalosti amerického práva, které získal během LL.M. studia na New York University School of Law. 

  Tomáš Molnár, EY 
  Customer Experience and Digital Disruption Leader

  Tomáš má více než 10 let zkušeností v oblasti marketingu a prodeje v oblasti spotřebitelských výrobků a služeb mezinárodních korporací a vlastní obchodní perspektivy. Je součástí EY Digital master practitioners v CSE regionu se zaměřením na podnikové poradenství a digitalizaci v retailu. Tomáš má zkušenosti, které pomáhají společnostem identifikovat, oslovovat a zapojovat zákazníky tou nejvhodnější cestou, která jim vyhovuje.

  Tomáš Morava, HARDWARIO

  Jeho celoživotní profesní náplní jsou finance a investice, které shání, řídí a spravuje prostřednictvím vlastní konzultační firmy LIFTIA.
  Je jedním ze zakladatelů startupu HARDWARIO kde vedle řízení financí, zajištění investičních zdrojů a právních otázek. Zodpovídá také za B2B obchodní aktivity firmy. Tomáš vystudoval podnikovou ekonomiku na Vysoké škole ekonomické v Praze a abslovoval půlroční stáž na obchodní vysoké škole CBS v Kodani. Na VŠE získal doktorát v oblasti řízení a správy podniků.

  Tomáš má více než 17 let zkušeností s M&A, nákupem a prodejem firem, start-upy a investicemi, které řídil pro významné privátní společnosti i soukromé investory. Po 12 letech v investiční skupině EXPANDIA a 2 letech řízení investic v JABLOTRONu se vydal na cestu podnikání v rámci kterého pomáhá začínajícím i zkušeným podnikatelům s růstem jejich businessu.

  Jiří Mzourek, GoodData

  Zkušený manažer s hlubokými znalostmi softwarového inženýrství a uživatelských zkušeností s dokázanými výsledky a více než 15letou zkušeností se vzdálenou správou.

  Silný v rychlé definici výrobku / inovaci a designu, založené na nejnovějších trendech v průmyslu (výzkum - prototypování - testování / design - dodávka)

  Zuzana Nehajová, EY 
  InnovEYtion Hub Leader

  Zuzana Nehajová se připojila k EY v rámci kampaně na podporu inovací a modernizaci průmyslu. Vede EY InnovEYtion Hub zaměřený na pomoc firmám všech velikostí a veřejnou správu ve střední a východní Evropě i v dalších zemích, aby přijali nové technologie a trendy, a tím optimalizovali procesy a zvýšili efektivitu.

  Tomáš Nielsen, NIELSEN MEINL
  Právník

  Tomáš je vynikanící právník v oblasti informačních technologií, telekomunikací, v autorském a mediálním právu, a také v oblasti alternativního řešení sporů (vyjednávání a zprostředkování) a obchodního procesu. Tomáš přednáší telekomunikační právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a právo ICT na Fakultě dopravní ČVUT. Je rovněž rozhodcem Mezinárodního rozhodčího soudu v Rize. V minulosti též zastával post prezidenta Sdružení uživatelů elektronických komunikací v ČR.

  Jaroslav Novák, Wunderman, Ogilvy Group CZ
  Group Business Director

  Jaroslav pracuje 20 let v oblasti klientských služeb a rozvoje podnikání ve střední a východní Evropě. Zaměřuje se na reklamy, klientská portfolia, přímý marketing, média i digitální marketing a PR. Ve Wunderman založil nový klientský tým od nuly a spolupracoval se skupinou FISCHER, AMAZON, SHERLOG, Česká spořitelna, Nestlé, Czech tourism, Vitana, Carlsbad Mineral Waters, O2, Pilsner Urquell, Dr.Oetker , GE Money Bank, Danone a další.

  Michal Novák
  Nezávislý obchodní konzultant

  Michal je zkušený konzultant a podnikatel se zaměřením na internet, telekomunikaci a marketing. Má zkušenosti s byznys delopmentem, prodejem, project managementem, product managementem, analýzou a strategií. Spolupracuje s mezinárodními klienty z celého světa, především ze střední a východní Evropy.

  Jan Marek, Liberec
  Člen zastupitelstva města Liberec

  Jan má bohaté zkušenosti ve veřejné správě a zná přesně potřeby města a ví, jak vypadají jeho procesy v oblasti veřejných zakázek. Zaměřuje se na oblasti: systém centrálního komunálního vytápění, městské plánování a tvorba strategií rozvoje města (Jan zpracoval Strategii inteligentní specializace Libereckého kraje). Díky těmto znalostem se může podělit o své poznatky o úspěšném prodeji veřejným zadavatelům.

  Martina Pipiskova, EY
   

  Martina je zkušenou Senior Consultantkou v EY, řídící Digitální poradenské služby v oblasti finančního účetnictví. Je zapálená do nových technologií ve financích a nadšeně sdílí své vědomosti a zkušenosti se startupy. Martina je také zodpovědná za byznys development a aktivně se účastní prodejů. Je ambasadorkou EY Finance Navigator, nástroje pro finanční plánování v České Republice a má významné znalosti v optimalizaci finančních procesů, finančního plánování a RPA.

  Roman Polák, BWS Trade

  Roman podporuje motivované osoby a smysluplné projekty. Pomáhá jim s mentoringem a psychometrickým nástrojem pro rozvoj osobnosti v pracovním prostředí.

  Nikola Rafaj, StartupYard
  Chief Operation Officer

  Nikola už roky pomáhá technologickým startupům rozjet životaschopné podnikání a růst. Ve StartupYardu je zodpovědný za program, hledání mentorů, partnerů a za podporu nových týmů v začátcích podnikání a za získávání investic. Nikola má zkušenosti s PR, bankovnictvím a internetovým obchodem.

  Jan Rakušan, InnoEnergy Hub Czech
  Senior partner

  Jan pracuje v oblasti udržitelné energie. Spolupracuje s evropským lídrem v oblasti energetiky KIC InnoEnergy, akceleruje nejlepší startupy v Evropě a invetuje do nich. Jeho specializací je právo v oblasti duševního vlastnictví, technologického transferu, investic a ICT a telekomunikací. V minulosti pracoval pro společnosti T-Mobile a Škoda Auto. Jeho nejoblíbenější pitch je: "Most popular failures - How to Fuck Up Projects in 10 steps". 

  Jaroslav Salva
  Mentor, Senior Advisor & Trainer with Passion for People Development

  Jaroslav pracoval jak pro malé české firmy, tak i pro nadnárodní korporace. Byl zodpovědný za přímé i nepřímé prodeje. Pracoval také s komplexními systémy jako například ERP. Při vedení několika vlastních týmů zlepšoval své schopnosti ve vedení lidí. Zkušenost v managementu ho naučila, jak moc je každý člověk v týmu důležitý pro výsledný úspěch. 

  Jakub Svoboda

  Jakub spolupracuje s Air Ventures a jeho primární zaměření je průzkum startupů. Pracoval s mnoha zakladateli a má zkušenosti s mezinárodními a českými startupy. Pomůže vám v komunikaci s investory a poskyte skvělou zpětnou vazbu. 

  Akos Szepvolgyi, Central Transdanubian Regional Innovation Agency Nonprofit Ltd.
  Managing Director

  Akos má zkušenosti v managementu průmyslového poradenství.  Je odborníkem v řízení inovací, podnikání a strategického plánování. Akos v současnosti provozuje ALBA Accelerator společně s partnerem Széchenyi Tőkealap-kezelő Zrt. / Venture Capital Fond. Bude fond zastupovat během Investor Challenge.  

  Vít Šoupal, Detecon International GmbH
  Managing Consultant

  Vítovou vášní jsou inovace a marketing produktů. Nedávno se stal součástí konzultačního týmu společnosti Detecon. Několik let pracoval v Deutsche Telekom a T-Mobilu, kde úspěšně vedl evropské marketingové aktivity M2M / IoT a Big Data. Detecon sám je dceřinou společností T-Systems International, klíčové značky Deutsche Telekom. Od roku 2015 také akceleruje startupy jako mentor.

  Aleksandar Vladimirov, Technical Project Manager
  Gemalto Intrapreneur

  Alexovou specializací jsou technologie, projektový management a týmová práce. Co si pamatuje, měl přístup k počítači. Ve věku 14 let se naučil kódovat v C a jeho vášeň pro technologie od té doby rostla. Má bohaté zkušenosti z průmyslu, pracoval v telekomunikaci, pro SAP a pro jednu z největších bank na světě. V rámci své současné pozice řídí komplexní IT projekty metodami Scrum nebo PRINCE2. Je certifikovaným projektovým manažerem Scrum Master a PRINCE2. Je zapojen do start-up komunity. Jeho tým s podnikatelským nápadem vyhrál Start-up Weekend 2018 Praha. Alex je certifikovaný coach a vítěz několika veřejných soutěží.

  Tomáš Votoček, Grafický designer

  Tomáš má více než 8 let zkušeností jako grafický designer. Pracuje ve všech oblastech grafického designu, jako jsou například design loga, značky, brožur, letáků, vizitek a návrhu obsahu na sociální sítě. Jeho cílem je přicházet s kreativními nápady, které by vytvořily lepší prezentaci klienta. Má rád týmovou práci a kreativní práci na zvoleném designu.

 • Předešlé akce

  Každoročně pořádáme v Liberci celoevropskou iniciativu zvanou Startup Europe Week – jeden specifický týden v březnu, který se věnuje startupovým akcím, přednáškám, workshopům a networkingu.

  Startup Europe weeks 2016/2017/2018 • INDIVIDUÁLNÍ MENTORING

  Individuálně mentorujeme startupy a nezáleží na tom, zda jsou součástí našich akceleračních akcí a programů či nikolov. Můžeme také zorganizovat mentoring ze strany našich mentorů. Máte-li zájem, kontaktujte nás!

  Máš nějaké otázky? 

  Zeptej se Michala,
  Manažera DEXIC BootCampu / Acceleratoru:
  michal.stefan@dex-ic.com
  777 477 497

  LinkedIn 

  Zeptej se Jana,
  Hlavního mentora DEXIC BootCampu / Acceleratoru:
  jan.kubalik@dex-ic.com

  LinkedIn 

 • Partneři
  Strategický partner
  Partneři - ekosystémy