Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Historie DEX Innovation Centre

DEX Innovation Centre (DEX IC) byl založen v Liberci v srpnu 2012 jako nezisková organizace na základě předešlých let výzkumů a inovativních prací pod firmou Czech DEX.

Cílem DEX Innovation Centre je do dne "Zlepšení společnosti prostřednictvím inovací a výzkumu v oblasti informačních a komunikačních technologií".

Na začátku byly naše oblasti zájmu Chytrá a integrovaná doprava, Energetická efektivnost a Zdraví a pohoda. Těmito oblastmi se zabýváme i dnes. Nicméně se soustředíme i na zabezpečení širokopásmového připojení a informační a komunikační technologie, e-řešení a podporu vzdělání a podnikání.

Konceptualizovali, iniciovali, napsali, řídili a realizovali jsme více než 20 úspěšných mezinárodních projektů a iniciativ.

To byla ale historie. Zajímáte-li se, na čem pracujeme právě teď, podívejte se na naše projekty a novinky.

Spolupracujeme s různými zúčastněnými stranami a cílovými skupinami, např. s malými a středními podniky a startupy, vysokými školami a výzkumnými centry a veřejnou správou.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti