Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

"Nákup Inovací": 11 března, 13:30-19:00, Liberec

20. 02. 2019

Dovolujeme si Vás pozvat do Liberce na akci s hlavním tématem "Nákup inovací". Akce je realizovaná v rámci projektů PPI2Innovate, MY Gateway a zároveň v rámci iniciativy Startup Europe Week a přináší možnosti propojení mezi zástupci veřejné sféry a korporací se zájmem o nákup inovací a B2G startupů, které přinášejí inovativní řešení v této oblasti.

Místo a čas konání

Krajská vědecká knihovna v Liberci, pondělí 11. března, 13:30 - 19:00. 

Program

13:30 - Zahájení a úvodní řeč 

13:50 - 1. hlavní řečník: Martin Javnický, Strategic Project Manager, Česká Spořitelna: "Zkušenosti s řešením nemožného v korporaci skrze nákup od startupů"

14:15 - Inspirující prezentace startupů přinášející inovace v oblasti B2G / B2B

               Startup 1: ImpromptMe - Aplikace řešící organizaci 1:1 mítinků během konferencí

               Startup 2: Nice Visions - Designová solární fasáda Solar Tiles

               Startup 3: Ability Concept - SMART City řešení - chytré lavičky, nabíječky a kiosky

               Startup 4: Hardwario - Neinvazivní aplikace pro IoT a Industry 4.0 projekty

               Startup 5: VisionQ - Řešení pro chytré sledování spotřeby energií

15:25 - Přestávka

15:55 - 2. hlavní řečník: Markéta Havlová, Director of Startup Department, CzechInvest: "Problematika veřejných zakázek a seznámení se s průvodcem příležitostí veřejných zakázek pro startupy"

16:15 - Host: Tamás Békási, RIS Business Creation Project Manager, EIT Health - programy InnoStars Awards a Health Venture Lab): "Exkluzivní příležitosti pro české startupy v oblasti zdravotnictví"  

16:30 - Panelová diskuze na téma "Nákup inovací"

              - Jaké jsou aktuální potřeby inovací?

              - Co mají malé a střední podniky a startupy udělat pro to, aby byly schopny prodat své řešení vládě nebo korporaci?

              - Zkušenosti z nakupování od startupů nebo malých a středních firem.

Účastníky panelové diskuse budou: Jan Hauser - Ministerstvo zdravotnictví, Markéta Havlová - CzechInvest, Tamás Békási - EIT Health, Jiří Němeček - Statutární město Liberec 

17:00 - Networking a propojení s dalšími dvěma inauguračními městy Startup Europe Week (španělská Murcia a brazilský Salvador)

19:00 - Oficiální ukončení akce

Registrací získáte možnost zorganizovat si 1:1 mítink s přednášejícími startupy a účastníky z řad zástupců veřejné správy, korporací a dalších startupů. Váš kontakt využijeme k organizačním informacím ohledně akce a k připravení účtu k realizaci individuálních mítinků. Během akce budeme pořizovat audio i video záznamy. V případě, že si nepřejete být na nich uvedeni, dejte nám prosím vědět na následující e-mail: karel.huk@dex-ic.com.

 

V rámci startupových prezentací bude jejich řešení hodnotit odborná porota. Vítězný startup získá volnou vstupenku na Startup World Cup & Summit.

 

Startup Europe Week organizujeme v Liberci již počtvrté. V tomto roce byl vybrán Liberec a dvě další města, Murcia ve Španělsku a brazilský Salvador, jako inaugurační centra globálního Startup Europe Week 2019. Budeme se tak moci virtuálně setkat a pozdravit s účastníky světové akce z druhého konce Země.

 

DEX Innovation Centre se stalo EIT Health RIS Hubem pro Českou Republiku. Díky tomu se budou moci startupy z oblasti zdravotnictví dozvědět o programech, které EIT Health Hub nabízí pro jejich akceleraci.

 

Podívejte se také na krátké video o iniciativě Startup Europe Week nebo jaký je jeho koncept.


Organizátoři akce


Partneři akce

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti