Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Pozvánka na regionální seminář: ZADÁVANÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK ZA POMOCI CHYTRÝCH PPI NÁSTROJŮ

16. 05. 2018

Rádi bychom Vás pozvali na PPI2Innovate regionální seminář, který se bude konat dne 22. května 2018 v Středočeském inovačním centru v Dolních Břežanech, od 13:00 hod.

PPI2Innovate projekt je zacílen na zadavatele veřejných zakázek na všech úrovních státní správy ve střední Evropě s cílem budovat regionální kapacity PPI (veřejné zakázky a inovativní řešení), změnit postoj k PPI a posílit vazby mezi zainteresovanými stranami v regionálních inovačních systémech a tím zvýšit využití PPI ve střední Evropě.

Hlavním tématem semináře bude prezentace Chytrých PPI nástrojů pro oblast IKT, Zdraví a Energie. Účastníci semináře si kromě jiných poznatků odnesou i cenné a praktické informace o tom, jak úspěšně postupovat při vypracovávání veřejné zakázky na inovativní řešení (PPI).

AGENDA

  1. RRI a jeho prosazování prostřednictvím metody STIR v regionu Podunají – výsledky pilotní studie v prostředí malých a středních podniků ve Středočeském kraji/České republice
  1. Zadávání veřejných zakázek v oblasti inovací (PPI)
  1. Daňové odpočty ve výzkumu v oblasti R&D

 

Přihlašte se do 18. 5. 2018 zde: dominika.bucova@dex-ic.com

 

Pro více informací navštivte prosím web projektu.

Událost je organizována ve spolupráci se Středočeským inovačním centrem. Více informací 

Projekt je spolufinancován programem Interreg Central Europe.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti