Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Primer č. 2: přihlášky otevřené do 29. května!

14. 05. 2020

České startupy mají znovu jedinečnou příležitost získat informace a přístup k finančním zdrojům, které z nich mohou udělat technologické lídry. Podruhé otevřený program je naučí jednat s případnými investory, ukáže fungující marketing či další dovednosti potřebné pro úspěšné řízení firmy. Účast v něm je zcela zdarma!

Pre-akcelerační program Primer pomáhá začínajícím startupům ve střední a východní Evropě inovovat a růst. V České republice jej organizuje DEX Innovation Centre. Cílem je připravit startupy na vstup do akceleračních nebo investičních programů. 

 „Účastníci získají nejen vědomosti, ale i dokumenty a strategie jako základ pro jednání s potenciálními partnery nebo investory. Startupy, které prošly našimi programy, získaly investice převyšující 65 milionů korun,” říká Michal Štefan, manažer aktivit na podporu podnikání z DEX Innovation Centre. „Účastníky také dokážeme propojit s významnými evropskými inovátory, jako jsou například InnoEnergy nebo EIT Health,” dodává.

První kolo Primeru byla skvělá zkušenost. 17 startupů spolu s více než desítkou mentorů pracovalo na svých nápadech a produktech z různých oborů. "Program jsme zakončili prezentacemi, kdy každý tým předvedl své řešení porotě. Kvůli situaci s koronavirem jsme se přesunuli online a všechny týmy si vedly skvěle!" říká Lorna Straka, manažerka startupových programů v DEX Innovation Centre.

Chcete se posunout o něco dopředu? Pokud pracujete na nápadu nebo produktu nad rámec původní myšlenky v oblastech energetiky, zdravotnictví, mobility nebo jiných, které mají pozitivní dopad na společnost, máme pro vás dobrou zprávu! Po úspěšném prvním kole jsme se rozhodli znovu otevřít registrace a program zopakovat, nyní 100% online! Dozvíte se, co je zapotřebí k vybudování úspěšného podnikání a jak překonat nejčastější výzvy a překážky startupového prostředí.

Účastníci získají trénink obchodních a osobních dovedností pro následný vstup do akceleračních a investičních programů. Také vytvoří všechny strategie a dokumenty potřebné pro potenciální partnery a investory. A celý program je zdarma! Nechceme ani podíl ve společnosti, ani poplatky, musíte investovat pouze vlastní čas!

Další informace a přihlášky najdete do 29. května na www.dex-ic.com/primer.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti