Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Setkání projektu PP2Innovate v České Republice

20. 09. 2018

V úterý 18. září 2018 se konala společná akce PPI a PcP v prostorách ELI Beamlines - laserového centra v Dolních Břežanech.

Jejím cílem bylo posílit vnitřní i vnější vztahy projektu PPI2Innovate díky kapitalizačním aktivitám a novým konexím na mezi-projektové úrovni (projekt RI2Integrate).

Všichni účastníci velmi ocenili vzájemné sdílení zkušeností a učení se z příkladů z praxe. DEX Innovation Centre setkání využilo k pozvánce na nadcházející akci PPI2InnovateDays, která se bude konat 9. října 2018 v chorvatském Zábřehu.

Link pro registraci a program akce je dostupný ZDE.

Dále byli účastníci obeznámeni s nacházejícím vytvořením sítě národních Kompetenčních center a někteří z nich vyjádřili zájem o aktivní zapojení se do této mezinárodní sítě.

Během akce se 22 účastníků z 10 různých institucí informovalo a více seznámilo s cílem PPI2Innovate projektu, stejně tak jako s existencí a používáním chytrých PPI nástrojů (Zdraví, ICT a Energie), které byly národně přizpůsobeny a přeloženy do češtiny (také maďarštiny, chorvatštiny, slovenštiny, polštiny a italštiny.

Nástroje jsou volně dostupné na:
https://www.interreg-central.eu/Content.Node/PPI2Innovate.html

Projekt je spolufinancován z fondů Evropské Unie (ERDF, IPA, ENI)

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti