Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Navzdory faktu, že je vývoj proveditelného obchodního modelu součástí usnadnění procesu založení podniku (Start-upu) a procesu rozvoje podnikání, můžeme na základě našich zkušeností potvrdit, že zrovna tato aktivita je podceňována jak zakladateli podniků, tak samotnými start-upy a malými a středními podniky.

Díky naší metodologii a zkušenostem nabízíme podporu při rozvoji podnikových modelů i celkový rozvoj podnikových modelů pro nové podniky, jakožto i pro existující malé a střední podniky v oblasti vysoce inovativních produktů a služeb. Podporujeme i malé a střední podniky přicházející z tradičních průmyslových odvětví v rámci reorganizace jejich podnikových modelů tak, aby odpovídali jejich potřebám a požadavkům, které souvisejí s novými spotřebiteli a průmyslovými trendy (např. IoT – internet věcí, Výroba 2.0, rozšiřování chytrých telefonů, 3D tisk). 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti