Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Projekt Accelerator je perfektním počátečním krůčkem pro start-upy a začínající podniky

24. 02. 2017

Právě odstartoval Accelerator, nový projekt, jehož se DEX IC stal partnerem. Pokud patříte mezi malé a střední podniky, potřebujete kapitál a nedisponuje žádnými nebo malými schopnostmi jej získat, jste společnostmi, které podporují podniky, stakeholdery, nebo jste investoři či jiné investiční společnosti, pak právě na vás je tento projekt zacílen.

Proč jsme se rozhodly do tohoto projektu zapojit? Soustředíme se na podporu podnikatelů a podniků, chtěli bychom totiž zlepšit ekosystém start-apů započetím úspěšného akcelerátoru, jelikož tady na severovýchodě Čech žádný není. Spolupracujeme s místními strat-upy, mladými inovátory a malými a středními podniky, ubírání se tímto směrem je proto plně v souladu s naší misí. Taktéž bychom rádi nabídli příležitost místním investorům a stakeholderům, či jiným institucím, aby investovali své peníze smysluplně. Staneme se tak facilitátorem a mediátorem spojení či partnerství těchto cílových skupin.

V rámci projektu Accelerator, během 30 měsíců trvání, vznikne mezinárodní síť akceleračních programů ve spolupráci s našimi partnery z Maďarska, Rumunska, Slovinska, Bulharska, Rakouska, Chorvatska, Srbska, a Bosny a Hercegoviny, na prvopočátku projektu odstartujeme akcelerační pilot, abychom vyzkoušeli koncepci, změřili dopad, a zajistili politický dopad díky spolupráci s příslušnými veřejnými orgány. Veškeré tyto kroky povedou ke vzniku regionálního akčního business plánu.

Budeme blízce spolupracovat se zkušenými projektovými partnery a přeneseme do libereckého regionu dobré praktiky z různých regionů. Tím pomůže nabídnout lepší akcelerační služby.

Pro více informací o projektu ACCELERATOR a jeho aktivitách na severovýchodě Čech, nás, prosím, neváhejte kontaktovat: jan.forman@dex-ic.com

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti