Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Akcelerační program Health Venture Lab

01. 03. 2019
VentureLab Bootcamp Plus je intenzivní akcelerátor zaměřený na zdravotní péči, který pomáhá začínajícím jednotlivcům a týmům postupovat s inovačními aktivitami prostřednictvím delšího koučování a školení.

VentureLab Bootcamp Plus je intenzivní akcelerátor zaměřený na zdravotní péči. Pomáhá začínajícím jednotlivcům a týmům postupovat s inovačními aktivitami prostřednictvím dlouhodobého koučování a školení. Poskytuje účastníkům akademické, obchodní a průmyslové znalosti, které potřebují ke zlepšení všech aspektů svého podnikání. Účastníci mají také možnost vybudovat silnou mezinárodní síť tím, že se stanou členem celoevropské start-up komunity.

Program je zaměřen na mezinárodní týmy, které řeší problém související se zdravotní péčí a již mají alespoň první prototyp. Program Partnerství na střední škole umožňuje týmům ze tří partnerských středních škol, které nemají prototyp, účast na některých programech.

Program nabízí šestiměsíční akcelerátor pro kandidáty s podnikatelským duchem, kteří chtějí rozvíjet své osobní a týmové business kompetence a zkoumat a rozvíjet své podnikatelské nápady týkající se zdraví.

Každý workshop se skládá z výuky s tematickými prezentacemi včetně nařízení ve zdravotnictví, ochraně zdraví a financování v raném stadiu. Tyto služby jsou poskytovány odbornými trenéry a intenzivními individuálními tréninkovými setkáními s obchodními kouči, kteří mají zkušenosti s budováním společnosti.

Účastníci získají znalosti, dovednosti a postoje nezbytné pro rozvoj strategického, organizačního, síťového a finančního základu firmy orientované na růst.

Žádosti do 27. března 2019!

Více informací na adrese https://www.eithealth.eu/eit-health-venture-labd

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti