Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Co čeká ICT startupy na libereckém DEXIC Boot Campu?

22. 02. 2018

3. a 4. března se v coworkingovém centru KultiVAR sejde 6 startupů, které se specializují na informační a komunikační technologie. Během dvou dnů si budou zlepšovat svoji business strategii a pitching - 4 minutovou prezentaci pro potencionální investory. Věnovat se jim budou mentoři a profesionálové z praxe ve skupinových workshopech, ale hlavně během individuálních sezení.   

Mentorkou je Zuzana Nehajová, leader InnovYEtion Hubu v EY. Zuzana závádí nové technologie a trendy ve firmách i ve veřejné správě. Pozvání do DEXIC Boot Campu přijal i zkušený mentor Nikola Rafaj z pražského akcelerátoru StartupYard. Jaroslav Novák z Wundermana bude se startupy zlepšovat jejich pitche a pomáhat jim s marketingem. Business zastupuje i Martin Javnický, který pracuje v České spořitelně jako strategický projektový maanažer.

ICT Startupy ve fázi Proof of Concept až Minimum Viable Product  se mohou přihlásit do 25.2. 2018.

6 vybraných startupů dostane příležitost zdarma se zúčastnit 2 denního DEXIC Boot Campu, pracovat s inspirativními profíky, podívat se na svůj projekt novýma očima a posunout jej dopředu. Budou se učit, jak svůj projekt efektivně odprezentovat investorům a jak zaujmout v krátkém čase. Svoji prezentaci si vyzkouší před širokým publikem během Grand finále, 5. 3. 2018 v kulturním centru Vratislavice 101010. Vítězné týmy z Grand finále budou mít šanci přednostně se účastnit akceleračního programu, který bude probíhat po dobu šesti týdnů v květnu a červnu 2018 pod záštitou Libereckého kraje.

Akcelerační program stejně jako DEXIC Boot Camp připravujeme v Evropském domě Libereckého kraje. V našem regionu vidíme velký potenciál pro rozvoj technologií a podnikání, a proto pořádáme DEXIC Boot Camp a Grand finále, ale i jiné akce pro inovátory a podnikatele. Spolupracujeme s evropskými startupy a svoje zkušenosti bychom rádi přenesli právě do libereckého regionu a pomohli začínajícím firmám v jejich rozvoji a vstupu na mezinárodní trhy.  

MÁTE INOVATIVNÍ PROJEKT?
Nepropásněte příležitost a přihlaste se

Více informací

Projekt je spolufinancován Evropskou Unií (ERDF, IPA).

Leafletpng2.53 MB

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti