Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

V Liberci proběhne soutěž 7 startupů z oblasti IT

11. 06. 2018

Ve čtvrtek 14.6.2018 od 16:30 proběhne v Kulturním centru Vratislavice 101010 finální soutěž 7 startupů z oblasti informačních a komunikačních technologií, které zavítaly na 4 týdny do Liberce z různých koutů ČR, Slovenska, ale například i Malajsie v rámci akceleračního programu DEXIC Accelerator. Během soutěžního galavečera #DEMODAY představí každý startup ve 4 minutách svůj podnikatelský projekt, který během 4 týdnů piloval na základě konzultací s více než 25 mentory z celého světa.

Kromě soutěžících startupů se na galavečeru #DEMODAY navíc představí i 2 pozvaní řečníci s trendy produkty. Své podnikatelské příběhy od zrodu myšlenky přes realizací projektu až po plány do budoucna představí Martin Skalník se svými originálními kapsami na sport MASK Gear a Michal Boháč se svými unikátními řešeními v oblasti 3D tisku TriLAB. 

Vítěz soutěže #DEMODAY, která proběhne stejně jako celý galavečer v angličtině, si odnese poukaz na tvorbu Marketingového akčního plánu v ceně 45 000 Kč od HappyEnd Agency a zároveň si zajistí přímý postup do českého finále Seedstars v Praze – světově největší startupové soutěže v rozvíjejících se zemích. Oceněné startupy navíc získají možnost dalšího mentoringu zdarma od organizátora akceleračního programu, DEX Innovation Centre. „Do akceleračního programu DEXIC Accelerator se nám přihlásily startupy nejen z ČR a Slovenska, ale z celé Evropy i dalších koutů světa – například Indie, Malajsie, Ruska či Kolumbie. Z nich jsme vybrali těch nejlepších 7 a pozvali je do Liberce na 4 týdny mezi mentory s byznys zkušenostmi z velkých korporátních společností i ze startupového prostředí, například ze společností Deutsche Telekom, Škoda Auto, EY, KIC InnoEnergy SE a StartupYard,“ uvádí Michal Štefan, manažer programu. „Díky svým mezinárodním zkušenostem a mnohdy i původem podpořily startupy nejen v byznys modelu, marketingu a prodeji, rozvoji svého produktu a finální prezentací, ale i v expanzi na nové trhy.

DEXIC Accelerator a jeho finální veřejná soutěž #DEMODAY, kde se lze potkat s investory, startupy, podnikavci, mentory, podpůrnými organizacemi i širokou veřejností jsou podpořeny partnery z českého startupového prostředí - Jihomoravským inovačním centrem, ITACA Business Inkubátorem, Středočeským inovačním centrem a Technologickým centrem Hradec Králové. Projekt je rovněž realizován pod záštitou Libereckého kraje a celý program, kromě finálního večera, probíhal přímo v prostorech Evropského domu. Organizátorem akceleračního programu je DEX Innovation Centre, které podporuje startupy a rozvoj společnosti prostřednictvím inovací. Více informací o akceleračním programu najdete na webových stránkách www.dex-ic.com/startups.

Registrace na samotný #DEMODAY skrze https://f6s.com/demodayofdexicaccelerator

Projekt je spolufinancován Evropskou Unií (ERDF, IPA).   

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti