Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

DEX Innovation Centre se zapojilo jako RIS Hub do sítě EIT Health v České Republice!

07. 12. 2018

Jsme pyšní a poctění, že můžeme oznámit vstup DEX IC do konsorcia EIT Health, jako RIS Hub v České Republice! Mezi jinými povinnostmi při plnění mise EIT Health budeme hledat nejlepší talenty, podnikatele a startupy z celé České Republiky.

íTři nové EIT RIS Hubs - v Chorvatsku, České Republice a Litvě - se 1. prosince 2018 připojily do sítě EIT Health, aby společně posilovaly místní inovační ekosystém. 

Dozorčí rada EIT Health InnoStars schválila výběr následujících nových EIT Regionálních Inovativních Schémat (RIS) Hubs, které se připojí do sítě EIT Health:

V DEX Innovation Centre budeme pracovat spolu s existující sítí deseti regionálních center v implementaci RIS programu, který zvyšuje inovační kapacitu v těch částech Evropy, které nemají přímý prospěch z EIT Health aktivit. 

    Jako nový a jediný EIT RIS Hub v České Republice, budeme mimo jiné pracovat na rozvoji místního inovačního ekosystému a pomáhat EIT Health hledat nejlepší talenty, podnikatele a startupy z celé České Republiky. 

    "Jsme velmi pyšní a poctění, že jsme se stali součástí sítě EIT Health a jsme odhodláni přispívat k misi EIT Health díky naší síti kontaktů a množství probíhajících aktivit pro digitální startupy a technologické týmy.", řekl Jan Kubalík, CEO DEX Innovation Centra živě z EIT Health RIS Hub meetingu, zorganizovaného tento týden v polské Lodži.

    Tento web využívá cookies

    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti