Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

DEXIC Accelerator je zpět spolu s programem 4DigitalHealth

24. 07. 2020

Po dvou úspěšných ročnících se DEXIC Accelerator vrací i v roce 2020. Program přináší tři hlavní změny - poběží během listopadu a začátkem prosince, přesouváme jej do Prahy a startupy z oblasti zdravotnictví mají zbrusu nový program s názvem 4DigitalHealth .

DEXIC Accelerator je mezinárodní akcelerační program pro digitální startupy s inovativními produkty, které mají pozitivní dopad na společnost. Startupy se zaměří na všechny důležité aspekty podnikání s profesionálními mentory z různých oborů. Pro zajištění individuálního přístupu každý rok pracujeme se 7 - 10 týmy.

Na základě zpětné vazby od startupů a mentorů z předchozího ročníku jsme se rozhodli přesunout letošní program do Prahy, do srdce Evropy a technologického centra České republiky. Věříme, že tuto změnu uvítají všichni účastníci. Místo konání představíme později.

Program bude probíhat od 2. listopadu do demonstračního dne 11. prosince. To znamená 6 celých týdnů intenzivního tréninku a individuálních mentorských sezení. Důležitou informací je, že proces podávání žádostí začíná 20. srpna.

Výjimkou budou startupy v oblasti zdravotnictví. Důvod? Těm jsme totiž vytvořili akcelerační program na míru.

4DigitalHealth

4DigitalHealth poběží paralelně s DEXIC Acceleratorem. Je speciálně vyvinutý pro startupy z oblasti zdravotnictví -  mentory, specifickou agendou a komunikačními aktivitami. 4DigitalHealth si klade za cíl poskytovat digitálním zdravotnickým startupům z střední a východní Evropy jedinečné portfolio služeb:

  1. Rychlý rozvoj podnikání prostřednictvím odborných workshopů, individuálního mentoringu, tzv. Výzev a cílů během jednotlivých částí programu,
  2. Vytváření spojení prostřednictvím mentorů, společenských akcí, sítě Alumni a závěrečných #DEMODAY,
  3. Investiční příležitosti prostřednictvím vylepšené prezentace, mentorů, a investorů účastnících se finále # DEMODAY,
  4. Další služby včetněě Alumni programu a virtuálního inkubátoru.

Program je spolufinancován a podporován EIT Health.

Více informací již brzy!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti