Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Známe účastníky DEXIC Acceleratoru 2019!

22. 03. 2019

O víkendu 17. - 18. března proběhlo v Liberci  druhé kolo výběrového procesu do DEXIC Acceleratoru. Víkendového BootCampu se zúčastnilo celkem 16 skvělých startupů z České Republiky, Slovenska, Německa, Rakouska, Maďarska, Polska, ale také Švédska a dalších zemí. Víkend startupy strávily ve společnosti mentorů a společně prošli jejich business model. Celkem 7 startupů se probojovalo do finále a zúčastní se tak DEXIC Acceleratoru 2019!

Oba dny víkendového BootCampu proběhly v libereckém KultiVARu. Po krátkém úvodním slovu Jana Kubalíka (DEX IC) každý ze startupů prezentoval své řešení mentorům a ostatním týmům. Zaměření startupů se lišilo od SMART Zdraví, přes SMART Dopravu, City a Energie až po SMART Food a další digitální řešení.

Každý ze startupů se během víkendu potkal alespoň s pěti ze šesti mentorů - Martinem Javnickým (Česká spořitelna), Danielou Kuklovou (Ernst & Young), Jakubem Houskou (2050.Ventures), Pavlem Bartošem (Happyend Agency), Alexandarem Vladimirovem (Gemalto) a samozřejmě Janem Kubalíkem, head mentorem DEXIC Acceleratoru. Společně se pak věnovali evaluaci svého business modelu - hodnotu, kterou přináší jejich produkt zákazníkům, příjmy a výdaje. Po dvou náročných dnech pak startupy odprezentovaly své výsledky a zakončily tak výběrový proces.

Tým mentorů na konci druhého dne čelil výzvě vybrat sedm nejlepších startupů, které se nakonec v Liberci zúčastní DEXIC Acceleratoru 2019. Chtěli bychom poděkovat všem týmům, které do Liberce přijely. Vážíme si vašeho zájmu a doufáme, že byl BootCamp cennou zkušeností, která vašemu týmu pomůže uspět.

Vybranými týmy jsou InoCureREGNOS, iWattManager, D-TAG, BioChainNice Visions a LOKCHECK - gratulujeme!

Projekt je spolufinancován fondy Evropské unie (ERDF, IPA, ENI) www.interreg-danube.eu/accelerator

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti