Upravit stránku

EIT Health Roadshow ZRUŠENA!

12. 03. 2020

Po pečlivém zhodnocení dané situace jsme se rozhodli zrušit všechny plánované zastávky EIT Health roadshow. Stále se s vámi chceme setkat - rádi virtuálně zodpovíme všechny vaše dotazy týkající se podpory EIT Health.

Účelem roadshow bylo představit podporu EIT Health pro:

  1. Startupy: Accelerator aktivity urychlují obchodní růst a poskytují transformační produkty a služby. EIT Health pracuje s podnikateli, startupy a malými a středními podniky na zkrácení doby uvádění výrobků a služeb na trh, při vytváření nových pracovních míst a přispívá tak k prosperujícímu zdravotnictví.
  2. Studenti: Vzdělávací příležitosti spojují mezeru mezi akademickou půdou a podnikáním. Zvyšují odbornost v oblasti nových technik a poskytují praktické znalosti a inspiraci, které studenti potřebují k budoucím inovacím.
  3. Výzkumní pracovníci: Pro každý inovační projekt vytváří EIT Health skupinu špičkových odborníků ze světa podnikání, výzkumu a vzdělávání, aby vyvinuli co nejslibnější řešení do komerčně životaschopných produktů nebo služeb.

Protože se s vámi nemůžeme osobně setkat, chceme zůstat alespoň ve virtuálním kontaktu. V případě zájmu o programy EIT Health programy nás prosím kontaktujte kolegyni Lornu Straku, která ráda zodpoví vaše dotazy!

Lorna Straka

 

lorna.straka@dex-ic.com

+420 731 273 963