Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

EIT Health Roadshow ZRUŠENA!

12. 03. 2020

Po pečlivém zhodnocení dané situace jsme se rozhodli zrušit všechny plánované zastávky EIT Health roadshow. Stále se s vámi chceme setkat - rádi virtuálně zodpovíme všechny vaše dotazy týkající se podpory EIT Health.

Účelem roadshow bylo představit podporu EIT Health pro:

  1. Startupy: Accelerator aktivity urychlují obchodní růst a poskytují transformační produkty a služby. EIT Health pracuje s podnikateli, startupy a malými a středními podniky na zkrácení doby uvádění výrobků a služeb na trh, při vytváření nových pracovních míst a přispívá tak k prosperujícímu zdravotnictví.
  2. Studenti: Vzdělávací příležitosti spojují mezeru mezi akademickou půdou a podnikáním. Zvyšují odbornost v oblasti nových technik a poskytují praktické znalosti a inspiraci, které studenti potřebují k budoucím inovacím.
  3. Výzkumní pracovníci: Pro každý inovační projekt vytváří EIT Health skupinu špičkových odborníků ze světa podnikání, výzkumu a vzdělávání, aby vyvinuli co nejslibnější řešení do komerčně životaschopných produktů nebo služeb.

Protože se s vámi nemůžeme osobně setkat, chceme zůstat alespoň ve virtuálním kontaktu. V případě zájmu o programy EIT Health programy nás prosím kontaktujte kolegyni Lornu Straku, která ráda zodpoví vaše dotazy!

Lorna Straka

 

lorna.straka@dex-ic.com

+420 731 273 963

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti