Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

EIT Health Summer Schools

08. 04. 2019

EIT Health organizuje tři letní školy pro studenty. Jedná se o L-EAD Summer School, Hello AI Summer School a Mobility and Active Ageing Summer School.
 

Hello AI (Zdravotnická modernizace - Role umělé inteligence ve zdravotnictví)  Summer School 

Umělá inteligence ve zdravotnictví je každým dnem stále pokročilejší a rozšířenější. Prostřednictvím partnerství této letní školy s GE Healthcare získáte přehled o probíhajícím vývoji a aplikacích AI s jedním z předních evropských poskytovatelů zdravotnictví.

Více informací na adrese https://www.eithealth.eu/en_US/hello-ai

Žádosti se přijímají do 15. dubna 2019

EIT Health Mobility & Active Aging Summer School

Získejte školení v oblasti navrhování, vývoje a implementace řešení v oblasti zdraví a nezávislosti u pacientů s rizikem snížené pohyblivosti. Budete sdílet nápady se sítí odborníků, studentů a pacientů k řešení nejnaléhavějších problémů, kterým čelí naše stárnoucí populace.

Více informací na adrese https://www.eithealth.eu/en_US/mctivaging

Žádosti se přijímají do 30. dubna 2019

L-EAD ​​(Využití E-Health Workforce v pokročilých dovednostech) Summer School

Tato škola vám může poskytnout klíčové dovednosti a znalosti v oblasti digitalizace, nástrojů pro digitální zdravotní péči, velkých datových a informačních systémů, abyste tak lépe porozuměli širokému zdravotnickému průmyslu. Dozvíte se, jak si udržet náskok před digitálním vývojem v celém zdravotnictví.

Více informací na https://www.eithealth.eu/en_US/l-ead

Žádosti se přijímají do 19. května 2019

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti