Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Pozvánka na EIT Health Innovation Days 2019, Praha, 1. 11. 2019

25. 09. 2019

Rádi bychom vás přivítali na EIT Health Innovation Days (i-Days) v Praze, 1. listopadu 2019! I-Days se zaměřují na inovace ve zdravotnictví, designové myšlení a prezentační dovednosti prostřednictvím řešení skutečných zdravotnických problémů. Co na vás čeká?

i-Days propagují inovace v oblasti zdraví mezi studenty vysokých škol prostřednictvím jednodenních, případně dvoudenních programů, pořádaných na evropských univerzitách. Získáte znalosti a schopnosti, které v životě využijete a naučíte se pracovat v multidisciplinárních týmech při řešení výzev ve zdravotnictví z reálného života. Úspěšné týmy mohou dokonce získat prostředky na rozvoj svých nápadů.

V České republice se budou i-Days konat na CIIRC, ČVUT v Praze, 1. listopadu 2019.

Pozvaní experti vám představí proces kreativního řešení problémů - designové myšlení, zapracujete na zlepšení prezentačních dovedností nebo si poslechnete úspěch člověka, který už ve zdravotnictví působí. Na koho se těšit? 

 • Pavel Bartoš z marketingové agentury Happyend. - Designové myšlení
 • Agáta Mazepus, Kiwi.com - Prezentační dovednosti
 • a Matej Buzgo, spoluzakladatel InoCure - Cesta k úspěchu

  Kromě toho představíme 3 projekty/produkty jako příklady zdravotnických inovativních řešení z reálného života:

  • SMART4MD - v rámci roadshow SMART4MD představíme aplikaci zlepšující kvalitu života lidí s mírnou demencí a jejich pečovatelů
  • InoCure - InoCure je vítězem DEXIC Acceleratoru 2019 a finalistou EIT Health InnoStars Awards. Poskytují řešení pro vědu a farmaceutický průmysl a jejich produkt DifMATRIX je první aktivní 3D buněčná kultivační membrána, která umožňuje rychlejší, spolehlivější a etické preklinické testování.
  • Poslední projekt bude ČVUT - bude doplněno

  Odpoledne je věnované řešení konkrétní výzvy v domácí péči. V týmech budete společně pracovat na řešení za pomoci designového myšlení. A večer bude vaším cílem přesvědčit porotu, že je zrovna ten váš nápad ten pravý. Vítěz vyhraje výlet do Paříže! Bude to příležitost dále rozvíjet své dovednosti v oblasti inovací a podnikání a zdokonalit svůj vítězný nápad z i-Days. Akce se bude konat v prestižním Palais Brongniart se super příležitostmi pro networking a zajímavými cenami!

  Registrace:

  UPOZORNĚNÍ: Prostor má omezenou kapacitu. Pro zajištění místa se prosím registrujte zde: www.eventbrite.com/e/73946352531/

  Program:

  9:00 Registrace
  9:30 Přivítání
  9:40 EIT Health - příležitosti pro studenty a startupy
  10:00 Pavel Bartoš - Designové myšlení
  11:00 Agáta Mazepus - Prezentační dovednosti
  11:30 Matej Buzgo - inspirace
  11:40 Oběd + expo Health produkty 
  13:00 Skupinová práce na výzvě z oblasti domácí péče
  17:30 Prezentace nápadů + slavnostní předání cen
  18:00 - 18:30 Networking 

  Celá akce bude v angličtině.

  Během akce budeme pořizovat foto a video materiál.  Pokud nechcete být v produkovaných materiálech zobrazeni, napište nám prosím na karel.huk@dex-ic.com. Účastí na akci souhlasíte s uchováním vašich údajů pro účely dalšího kontaktu s EIT Health. V případě, že Vás bude EIT Health kontaktovat s informacemi, které pro Vás nejsou relevantní, můžete se z odběru odhlásit.

   Tento web využívá cookies

   Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti