Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Jak na robotizaci výroby v české firmě

30. 11. 2017

Uvažujete-li o digitalizaci právě ve Vaší firmě, prezentační workshop Cesta k průmyslu 4.0 vám  ukáže, jaké překážky musí společnosti překonávat a co je motivuje k zavedení prvků průmyslu 4.0.

 

Workshop se uskuteční v Krajské vědecké knihovně 12. 12. 2017 od 9.00 – 13.00 hodin. Program workshopu je rozdělen do tří částí. V první části představí své zkušenosti společnost Merz. Možnosti financování digitální robotizace bude prezentovat Czech Invest a konečně Technická univerzita Liberec vnese expertní vhled do problematiky Industry 4.0. V druhé části akce budete mít příležitost diskutovat o identifikaci konkrétních problémů při implementaci digitalizace se zúčastněnými společnostmi. Poslední část programu nabídne prostřednictvím virtuálního účasti příběhy zahraničních firem, které prvky průmyslu 4.0 již implementovaly.
 

Workshop se realizuje v rámci projektu V4&I4, který se zaměřuje na zvyšování povědomí a výměnu zkušeností v oblasti digitalizace výrobních procesů v zemích Visegradské čtyřky. Cílí na posílení konkurenceschopnosti firem z regionu a zvyšování jejich zisků.

Workshop organizuje liberecké DEX Innovation Centre, které ve spolupráci s významnými evropskými univerzitami, organizacemi a veřejnými subjekty usiluje o propojení podnikatelů s inovátory, vývojáři a výzkumníky. 

Účast je bezplatná.

Prosím potvrďte svoji účast zasláním svého jména a jména společnosti/instituce, kterou zastupujete, na e-mail:  pavel.doubek@dex-ic.com.

Více informací o workshopu

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti