Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

V Praze se budeme moci setkávat v nové reprezentativní kanceláři!

03. 07. 2019

S radostí oznamujeme, že od 1. července můžeme přivítat naše partnery a hosty nejen v Liberci, ale také v nové reprezentativní kanceláři v Praze.

Rostoucí spolupráce s investory a korporacemi nás vedla k tomu, že jsme rozšířili naše působení o reprezentativní kancelář v Praze. Chceme být také přítomni v centru českého inovačního ekosystému, mít blíže k našim partnerům a poskytovat lepší podporu startupům. Jako EIT Health Hub v České republice budeme moci efektivněji propagovat aktivity EIT Health v srdci České republiky.

Proto jsme upustili od předchozí spolupráce a od 1. 7. 2019 jsme přítomni také v nové reprezentativní kanceláři v Praze na Karlíně. Navázali jsme spolupráci s největším inkubátorem v zemi - UP21 a otevřeli jsme tak naši reprezentační kancelář přímo v jejich prostorech. UP21 je navigační společností pro inovátory a poskytuje podnikatelům 4 klíčové věci: finanční investice, specializované mentoring, osobní rozvoj a důležité dovednosti. Co-workingové prostory UP21 byly vybrány na základě vzájemně se doplňujících se aktivit, jsou v kontaktu se startupovým ekosystémem a my proto věříme, že je to správné místo pro naši reprezentaci.

V Praze nás tedy můžete potkat zde:

Fórum Karlín

UP21 Incubator

Pernerova 51, 186 00 Karlín

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti