Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

EAFIP Workshop o zadávání veřejných zakázek na inovace ve veřejných konstrukcích

31. 05. 2017

EAFIP workshop na téma zadávání veřejných zakázek na inovace ve veřejných konstrukcích se uskuteční 14. listopadu 2017. Workshop se zaměřuje na zadavatele veřejných zakázek (ministerstva, regionální a lokální autority, agentury, veřejné subjekty apod.).

Cílem workshopu e zdůraznit přínosy zadávání veřejných zakázek na inovace v oblasti ICT řešení skrze zadávání veřejných zakázek v před-obchodní fázi (PCP) a veřejných zakázek na inovativní řešení (PPI) v celé Evropě, se zaměřením na konstrukci.

Workshop bude obsahovat:

  • Prezentace/networkingové diskuze zaměřené na EU možnosti financování PCP a PPI (v rámci výzev Horizon 2020)
  • Prezentace příkladů a zkušeností získaných od zadavatelů, kteří úspěšně využili inovační zakázky při plnění svých stavebních potřeb
  • Prezentace / networking zaměřené na eafip Toolkit (který by měl pomoci v přípravě vaší inovační zakázky).

Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci otevřeně diskutovat o nenaplněných potřebách v oblasti veřejných zakázek, inovačních koncepcích, projektových myšlenkách a další. Všichni zadavatelé mají příležitost stručně prezentovat své nápady / plány / projekty v paralelním zasedání.

Tato akce se bude konat v angličtině.

Více informací naleznete ZDE.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti