Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

DEX Innovation Centre podpoří procesy veřejného nákupu inovací skrze nový "PPI2Innovate" projekt

23. 04. 2016
Je nám ctí, že DEX Innovation Centre pomůže podpořit PPI procesy a povědomí o této problematice v České Republice a celé střední Evropě skrze nový projekt se zkratkou "PPP2Innovate". Implementace tohoto projektu bude ve střední Evropě koordinována celkem v rámci 10 mezinárodních partnerů a 8 strategických partnerů z různých zemí tohoto regionu. V České Republice nám v rámco tohoto projektu bude oporou významný strategický partner, a to Technologické Centrum AV ČR.

Projekt, který odstartuje 1. června 2016 se zaměří na následující:

- tvorbu regionální kapacity v oblasti PPI

- změnu přístupu k PPI

- posílení vazeb mezi jednotlivými subjekty v regionálních inovačních ekosystémech

- podpořit využití PPI

Projekt docílí těchto změn skrze své inovativní výstupy, jak jsou 3 tematické PPP2Innovate nástroje specializované na oblast zdraví, energie a ICT, které budou plně adaptované do lokálních institucionálních rámců a budou přeložené do lokálního jazyka. Navíc projekt vytvoří 6 národních kompetenčních center pro oblast PPI, jejich středoevropskou síť a 6 akčních plánů pro implementaci 8 PPI projektů v každém regionu. Následné 4 PPI pilotní akce posílí mezinárodní vazby a využití přístupu "learning by doing" také tím, že poukáží na úspěšné pilotní příběhy ve 4 regionech.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti