Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Jak se Whalebone umístil během Seedstars soutěže v Praze?

07. 09. 2018

Ve čtvrtek 6. září se v Praze uskutečnila akce Seedstars. 10 nejlepších seed-stage start-upů bojovalo o reprezentaci České republiky na Seedstars Summitu a možnosti získat až 1 milion v kapitálových investicích a další ceny.

 

Vybrané start-upy musely být mladší 2 let a vynaložit méně než 500,000 USD na financování a vytvoření minimálně životaschopného produktu, v ideálním případě s existující trakcí. Tým Seedstars hledal jedno další kritérium: regionální a globální škálovatelnost. Díky silnému networku mezinárodních partnerů, jako jsou například Merc, SPECo, Enel nebo Continental, organizátoři hledali chytré start-upy, které řeší regionální problémy a vyvíjejí ziskové a udržitelné produkty pro světový trh.

Které start-upy soutěžily? Data & More, Mutumutu, myTimi, Lafluence, Retailys.com, Yieldigo, SmartGuide, Amio, Vistag, a Whalebone.

Přišli jsme podpořit Whalebone, vítězný tým prvního DEXIC Acceleratoru. A jsme více než šťastní, že se Whalebone stal vítězem Seedstars v Praze!

 

DEXIC byl oficiální partnerem akce.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti