Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Pozvánka na #DEMODAY 2019, 9. května v pražském HubHubu

02. 04. 2019

Náš šestitýdenní DEXIC Accelerator právě začal, ale dovolujeme si vás pozvat na den, kterým akcelerátor ukončíme, #DEMODAY 2019!

Setkejte se s každým ze 7 účastnících se startupů, investory, korporacemi a dalšími hráči ze startupového ekosystému. Těšíme se na osobní setkání v Praze!

Před startem DEXIC Acceleratoru jsme čelili výzvě - vybrat 7 nejlepších týmů ze 140 přihlášených.

Nyní věříme, že jsme byli úspěšní. Za 6 týdnů práce budou 2 české, 1 slovenský, 3 maďarské a jeden startup ze Spojených Arabských Emirátů prezentovat pro investory a soutěžit mezi sebou navzájem.

#DEMODAY

#DEMODAY proběhne 9. května v pražském HubHubu od 18:00. 

Večerní akce se zúčastní nejen 7 prezentujících startupů, ale také inspirativní řečník, Pracoval v Jablotronu a v tuto chvíli pracuje na startupu HARDWARIO a IoT řešení BigCLown.

ITACA Business Incubator představí možnosti pro startupy v CIS regionu. EIT Health pak bude prezentovat své programy pro rozvoj a akceleraci startupů z oblasti zdravotnictví. 

Během akce proběhnou 1:1 meetingy s prezentujícími startupy, investory, korporacemi a dalšími účastníky. Organizace těchto meetingů bude možná online.

Program

  • 18:00 - Úvodní řeč
  • 18:25 - ITACA Business Incubator - Možnosti pro startupy v regionu CIS
  • 18:35 - Prezentace startupů pro investory + Q&A
  • 20:00 - Alan Fabik, pracoval v Jablotronu, nyní je CEO Hardwaria, kde pracuje na BigClown
  • 20:25 - EIT Health - Prezentace programů pro startupy z oblasti zdravotnictví
  • 20:40 - Vyhlášení vítěze
  • 20:45 - 21:45 - Networking a 1:1 meetingy

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti