Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Pozvánka na Startup Campus V4 Roadshow, 17. října, Praha

01. 09. 2019

Stejně jako v minulých dvou letech se Regional Startup and Innovation Day (RSID) 2019 zaměřuje na země V4. Letos jsme byli jako partner v České Republice vybráni my. O co vlastně jde? 

 

Startup Campus je globální program pro inovativní podniky , které podporuje od fáze nápadu až po vstup na trh. S mezinárodním týmem, rozsáhlou partnerskou sítí poskytují školení a vzdělávání, inkubaci, nebo investiční služby v několika velkých městech světa. Jednou z aktivit je i Startup Campus V4 Roadshow. 

Letošní ročník je zaměřen na health a medtech startupy. Cílem celé soutěže je podpořit inovátory, kteří účastí v soutěži utuží vztahy se svým ekosystémem, získají nové business partnery nebo investiční nabídky. Před samotným finálem v Budapešti pořádá Startup Campus a tři partneři ze zemí V4 pitch soutěž v Bratislavě, Praze a Varšavě. V každém městě porota vyhlásí vítěze, který automaticky získá postup do semifinále turnaje Get in the Ring V4, které proběhne v Budapešti. 

České kolo soutěže proběhne v pražském inkubátoru UP21 na Karlíně. 

Chcete přihlásit svůj startup? 

Zájemci z řad startupů se mohou přihlásit zde: www.startupcampus.hu/v4-application

Přihlásit se je možné do 10. října. Z přihlášek se pak vyberou čtyři startupy, které se o týden později utkají v pražském UP21.

Chcete přijít jako host? 

Pokud máte zájem o startupy z oblastí medtech a health, je vám tato událost šitá na míru. Čekají na vás 4 soutěžní pitche. Jaké? To doplníme po uzavření přihlášek 10 října.

V programu je i jeden nesoutěžní pitch projektu SMART4MD. Projekt bude představen v rámci roadshow. Jde o aplikaci usnadňující život lidem s mírnou demencí.

Nedílnou součástí akce je prostor na seznámení se s týmy nebo dalšími návštěvníky. 

UPOZORNĚNÍ: Prostor má omezenou kapacitu. Pro zajištění místa se prosím registrujte zde: www.eventbrite.com/e/74082489721 

Program

 • 17:30 Registrace
 • 18:00 Přivítání 
 • 18:15 Keynote speech
 • 18:30 Top startup pitch č. 1 (bude doplněno)
 • 18:40 Top startup pitch č. 2 (bude doplněno)
 • 18:50 Top startup pitch č. 3 (bude doplněno)
 • 19:00 Top startup pitch č. 4 (bude doplněno)
 • 19:10 SMART4MD roadshow - nesoutěžní pitch vyvinuté aplikace pro lidi s mírnou demencí
 • 19:30 Vyhlášení vítězů
 • 19:30 - 21:00 Networking

Akce proběhne v angličtině. 

Během akce budeme pořizovat foto a video materiál. Pokud nechcete být v produkovaných materiálech, napište nám prosím na karel.huk@dex-ic.com.

  Tento web využívá cookies

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti