Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Program StarShip se v roce 2020 vrací a PŘIJÍMÁ ŽÁDOSTI!

17. 01. 2020

StarShip je vzdělávací iniciativa EIT Health, která probíhá ve spolupráci s předními evropskými akademickými a zdravotnickými partnery. Díky kombinaci různých vzdělávacích přístupů, včetně prvků z konceptu Stanford Biodesign, je StarShip jedinečnou příležitostí pro účastníky v průmyslově řízených inovacích v oblasti vědy o životě, ve spolupráci s inovátory uvnitř a vně společností ve vysoce kvalifikovaných multidisciplinárních týmech.

StarShip je pro všechny zájemce o zdravotnický sektor s relevantním zázemím v lékařství, strojírenství (mechanika, biomedicína, atd.), Ekonomie, obchod, design, veřejná politika, apod. Strávíte 9 týdnů prací s nejnovějšími technologiemi od nejlepších evropských univerzit a vývojem a prototypováním nových řešení v multidisciplinárním mezinárodním týmu.

Během devíti měsíců částečné práce se naučíte aplikovat pragmatický přístup tak, abyste uměli najít to pravé řešení problému, sami si ověřili požadavky klientů a identifikovali mezery ve zdravotní péči. V multidisciplinárních týmech budete rozvíjet reakce na současné problémy, ověřovat je v reálném zdravotnickém prostředí a vytvářet nová řešení, které budou mít dopad. V průběhu programu jsou týmy školeny a mentorovány akademickým týmem StarShip a určenými průmyslovými mentory.

EIT Health a jeho partneři sponzorují každého vybraného účastníka:

  • Školné 15 000 €
  • Cestovní grant ve výši 3 000 €

Více informací najdete na www.starship.eithealth.eu, registrace je možná na adrese starship@uc.pt do 31. ledna 2020, 23h 59min CET. Zašlete svůj životopis a motivační dopis!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti