Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Přihlaste se do PowerUp! Challenge 2020

10. 02. 2020

Ve středu 15. ledna InnoEnergy otevírá možnosti přihlásit se do výzvy PowerUp! Challenge 2020. Ta je určena pro Energy, Mobility, CleanTech, CyberSec, Smog nebo SmartCities startupy ve střední a východní Evropě!

PowerUp! je soutěž pro startupy, scaleupy a malé a střední podniky ze střední a východní Evropy, jejichž produkty v oblasti energetiky, inteligentních technologií a mobility řeší dnešní problémy s technologií zítřka. Těm nejlepším týmům nabízí investiční a další příležitosti, jako je například rozvoj týmových dovedností, přístup k investorům nebo expanze na další trhy. 

Celý proces je rozdělen do několika částí. Prvním krokem je podání přihlášky, která musí být kompletně v angličtině. Vybrané týmyjsou pozvány na dvoudenní Bootcamp, kde se věnují business workshopům. Poté pokračují na národní finále v každé zúčastněné zemi. A nejlepší tým z každé země poté odcestuje do Krakova, kde se účastní dalšího Bootcampu a Grand Finale.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti