Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Druhé kolo Primeru odstartovalo s 19 nadějnými týmy!

09. 06. 2020

Primer, pre-akcelerační program pro early-stage startupy, odstartoval své druhé kolo s 19 motivovanými týmy se zajímavými nápady. Během prvního online setkání v pondělí 8. června se zaměřili na metodiku Lean Startup.

Primer je intenzivní pre-akcelerační program pro early-stage startupy a týmy, které pracují na produktu nebo službě nad rámec počáteční myšlenky, nebo ve fázi prototypu. Začali jsme s prezentací Martina Blokši ze startupu StreamBee na téma Lean Startup a další setkání je naplánováno na středu 10. června. Druhé kolo Primeru zakončíme 29. června závěrečným Demo Dnem, během kterého všechny tými odprezentují svá řešení expertní porotě a publiku. Do tohoto data se startupy budou zaměřovat na různé aspekty svého podnikání, jako jsou Business Model Canvas, duševní vlastnictví a právní aspekty, marketing nebo pitching s přibližně desítkou mentorů.

 "V pondělí jsme odstartovali druhé kolo programu Primer, vyslechli jsme si všechny nápady, se kterými účastníci do programu přišly. Na chvíli jsme také byli uvíznuti na virtuálním ostrově... Martin nás provedl cestou, jak začít s nápadem a vypracovat se k úspěšnému startupu s platícími zákazníky,“ shrnula první sezení Lorna Straka, naše Startup Program Manager.

Představujeme vám startupy Primeru č.2: Advertoo GroupBeauty Herob-inFitSitFluidum TéHirechatDobry SefImmerlyLoono Clinic, Meet Erasmus of the World - MEOW, MosaicNyxies, Olymp, P2P Betting, Privatry, SeniorVig, TipeetoVezu MenuflyBARBARA.

Těšíme se, až uvidíme pokrok během závěrečného pitche každého z týmů!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti