Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Navštivte nás v pražském nebo brněnském Impact Hubu a zjistěte více o DEXIC Acceleratoru

12. 02. 2019

Pracujete na digitálním startupu s pozitivním dopadem na společnost? Máte alespoň minimální životaschopný produkt? Chcete urychlit svůj růst? Pak nás přijďte navštívit na jednom ze dvou meetupů v Praze nebo Brně.

 

 

20. února se těšíme na společné setkání na meetupech v pražském Impact Hubu D10 od 19:00 do 21:00. Následující den, 21. února se uvidíme ve stejný čas v brněnském Impact Hubu.

Přijďte se informovat o programu DEXIC Acceleratoru a zjistěte, jak účast v akcelerátoru může pomoci právě vašemu startupu. Také se dozvíte, jak se zdarma zúčastnit mezinárodního akceleračního programu.

Na obou meetupech se setkáte se zajímavým hostem, jedním z našich Alumni startupů - Crowdholding a SmartRecord v Praze; v Brně pak budete mít možnost poslechnout si zkušenosti vítěze DEXIC Acceleratoru 2018 a Seedstars Prague 2018, Whalebone. Zároveň se také představí EIT Health se svými programy pro startupy (InnoStars Awards, Health Venture Lab a EIT Jumpstarter) zaměřené na zdravotnictví.
Crowdholding, Smart Record i Whalebone vám sdělí informace o průběhu minulého ročníku, jejich příběh a plány do budoucna. Také se nás budete moci zeptat na cokoli ohledně programu, seznámit se a dát si s námi pivko.

Budeme se na vás těšit. Přihlásit se do programu je možné na www.dex-ic.com/startups do 28. 2. 2019.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti