Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Přednášky a workshop v anglickém jazyce na téma - RRI, Technology Transfer and Capitalization of Intellectual Property

Dne 12. dubna 2016 se v Evropském domě v Praze uskuteční akce v rámci projektu V4Mula. Můžete se těšit na dvě části – v dopoledním bloku proběhne training program na téma „RRI, transfer technologií a kapitalizace duševního vlastnictví“, od 12:45 pak začne workshop pojmenovaný „Koncepce transferu technologií, současný stav a vize do budoucna“. Dopolední i odpolední program budou v anglickém jazyce.

V úvodu ranního programu vystoupí Ivana Klimentová z našeho týmu, která představí RRI. Dále promluví naši projektoví partneři – zástupci Innoskart ICT Cluster z Maďarska, Aj ty v IT ze Slovenska a zástupce Univerzity Dabrowa Górnicza z Polska. Po tomto úvodním programu jsou pro vás připraveny další zajímavé prezentace – od RNDr. Halady z AIP ČR se dozvíte více informací o technologickém transferu, Mgr. Hávová z TC AV ČR bude hovořit o příkladech dobré praxe a udržitelném způsobu spolupráce zaměřené na inovace, a RNDr. Ing. Zahrádka, Ph. D. z IOCB TTO bude prezentovat na téma technologického transferu v oblasti biotechnologie, o historii a perspektivách.

V odpolední části je pro vás připraven interaktivní workshop, který bude veden RNDr. Noskem, Ph. D. z odboru pro řízení projektů a transfer technologií ČVÚT. Tématem workshopu je „Koncepce transferu technologií, současný stav, vize do budoucna – interaktivní trénink“.

Registrace je otevřena do 11. dubna 2016, 12:00 a probíhá zasláním e-mailu na adresu ivana.klimentova@dex-ic.com. Do předmětu prosím uveďte „Praha 12. 4.“.

Na setkání s vámi se těší tým DEX Innovation Centre

Programpdf421.85 KB

Program

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti