Upravit stránku

Pozvánka na EIT Health Innovation Days 2019, Praha, 1. 11. 2019

25. 09. 2019

Rádi bychom vás přivítali na EIT Health Innovation Days (i-Days) v Praze, 1. listopadu 2019! I-Days se zaměřují na inovace ve zdravotnictví, designové myšlení a prezentační dovednosti prostřednictvím řešení skutečných zdravotnických problémů. Co na vás čeká?

i-Days propagují inovace v oblasti zdraví mezi studenty vysokých škol prostřednictvím jednodenních, případně dvoudenních programů, pořádaných na evropských univerzitách. Získáte znalosti a schopnosti, které v životě využijete a naučíte se pracovat v multidisciplinárních týmech při řešení výzev ve zdravotnictví z reálného života. Úspěšné týmy mohou dokonce získat prostředky na rozvoj svých nápadů.

V České republice se budou i-Days konat na CIIRC, ČVUT v Praze, 1. listopadu 2019.

Pozvaní experti vám představí proces kreativního řešení problémů - designové myšlení, zapracujete na zlepšení prezentačních dovedností nebo si poslechnete úspěch člověka, který už ve zdravotnictví působí. Na koho se těšit? 

 • Pavel Bartoš z marketingové agentury Happyend. - Designové myšlení
 • Agáta Mazepus, Kiwi.com - Prezentační dovednosti
 • a Matej Buzgo, spoluzakladatel InoCure - Cesta k úspěchu

  Kromě toho představíme 3 projekty/produkty jako příklady zdravotnických inovativních řešení z reálného života:

  • SMART4MD - v rámci roadshow SMART4MD představíme aplikaci zlepšující kvalitu života lidí s mírnou demencí a jejich pečovatelů
  • InoCure - InoCure je vítězem DEXIC Acceleratoru 2019 a finalistou EIT Health InnoStars Awards. Poskytují řešení pro vědu a farmaceutický průmysl a jejich produkt DifMATRIX je první aktivní 3D buněčná kultivační membrána, která umožňuje rychlejší, spolehlivější a etické preklinické testování.
  • Poslední projekt bude ČVUT - bude doplněno

  Odpoledne je věnované řešení konkrétní výzvy v domácí péči. V týmech budete společně pracovat na řešení za pomoci designového myšlení. A večer bude vaším cílem přesvědčit porotu, že je zrovna ten váš nápad ten pravý. Vítěz vyhraje výlet do Paříže! Bude to příležitost dále rozvíjet své dovednosti v oblasti inovací a podnikání a zdokonalit svůj vítězný nápad z i-Days. Akce se bude konat v prestižním Palais Brongniart se super příležitostmi pro networking a zajímavými cenami!

  Registrace:

  UPOZORNĚNÍ: Prostor má omezenou kapacitu. Pro zajištění místa se prosím registrujte zde: www.eventbrite.com/e/73946352531/

  Program:

  9:00 Registrace
  9:30 Přivítání
  9:40 EIT Health - příležitosti pro studenty a startupy
  10:00 Pavel Bartoš - Designové myšlení
  11:00 Agáta Mazepus - Prezentační dovednosti
  11:30 Matej Buzgo - inspirace
  11:40 Oběd + expo Health produkty 
  13:00 Skupinová práce na výzvě z oblasti domácí péče
  17:30 Prezentace nápadů + slavnostní předání cen
  18:00 - 18:30 Networking 

  Celá akce bude v angličtině.

  Během akce budeme pořizovat foto a video materiál.  Pokud nechcete být v produkovaných materiálech zobrazeni, napište nám prosím na karel.huk@dex-ic.com. Účastí na akci souhlasíte s uchováním vašich údajů pro účely dalšího kontaktu s EIT Health. V případě, že Vás bude EIT Health kontaktovat s informacemi, které pro Vás nejsou relevantní, můžete se z odběru odhlásit.