Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Inteligentní energetika

UCD – Uživatelsky orientovaný design 

UCD je metoda, která přispívá k naplnění očekávání cílových skupin, pro které jsou určeny budoucí produkty a služby. Nabízíme organizaci celé činnosti, včetně náboru potenciálních uživatelů a vypracování návrhu přijetí výsledků.

UAT - Testování přijetí uživateli

UAT je metoda sloužící k testování úrovně přijetí výrobku či řešení v před-komerční fázi. Nabízíme organizaci celé činnosti, včetně zapojení uživatelů a vypracování návrhu na přijetí výsledků.

Procesní analýza

Procesní analýza je velmi důležitá pro vývoj IKT řešení. Cílí zejména na identifikované mezery na trhu, začleňuje potřeby uživatelů a je snadněji rozšiřitelná skrze roztříštěné Evropské trhy. Nabízíme komplexní procesní analýzu, vedoucí k definici procesních map a specifikaci plné funkčnosti IKT systémů.

Pilotní testy

Pilotní testování je klíčovou aktivitou v před-obchodní fázi, která je většinou vyžadována pro získání certifikace pro Evropské trhy. Nabízíme kompletní organizaci pilotních testů zahrnující nábor konečných uživatelů a poskytnutí finálního reportu pilotního testování, které je dále využitelné pro certifikační proces.

Nasazení e-řešení na trh

Náš tým je připraven poskytnout komplexní služby v rámci výhradního národního zastoupení v České a Slovenské republice s možností rozšíření do dalších zemí střední Evropy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti