Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

DEXIC Accelerator 2019 odstartoval!

01. 04. 2019

V Liberci 1. dubna odstartoval DEXIC Accelerator, šestitýdenní akcelerační program pro digitální startupy, které přinášejí inovativní řešení s pozitivním dopadem na společnost.

Do DEXIC Acceleratoru v Liberci se přihlásilo 140 startupů nejen z České republiky a Slovenska, střední Evropy, ale i zdalších zemí, např. Indie, Švédska, či Ruska.  Do nejužšího výběru se dostalo celkem sedm nejlepších startupů - tři týmy z České republiky, jeden slovenský, tři z Maďarska a jeden ze Spojených Arabských Emirátů.

Vybrané startupy nabízí inovativní chytrá řešení v oblastech zdravotnictví, energie, stavebním průmyslu nebo chytrá řešení pro města. V šesti týdnech se společně s více než 40 mentory z celého světa zaměří na čtyři hlavní oblasti - svůj byznys model, samotný produkt, na marketing a prodej a jednání s investory.

Cílem je podpořit startupy, které zlepšují naši společnost a poskytnout jim zdarma podporu v jejich dalším růstu. Finále akceleračního programu proběhne 9. května v pražském HubHubu od 18:00, kde bude každý ze startupů prezentovat své řešení pro investory a další návštěvníky. Více info o finálním #DEMODAY zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti