Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Intenzivní trénink na téma Umělá Inteligence zdarma!

13. 05. 2020

Dobrý den, já jsem Umělá Inteligence. Já jsem Zdravotnictví. Rád vás poznávám!

HelloAIRIS je AI online program, který seznámí účastníky se základy umělé inteligence. Proběhne od 15. června do 10. srpna 2020. Pokud jste student, praktický lékař nebo radiolog, je vám tento program ušitý na míru!

O programu HelloAIRIS

Zdravotnické systémy čelí stále náročnějšímu prostředí a potýkají se s nedostatkem lidských zdrojů. Některé z faktorů ovlivňujících tuto vvýzvu jsou stárnutí populace a nedostatek zdravotnických pracovníků.

Jednou z technologií, která má obrovský potenciál tyto problémy ovlivnit, je umělá intelligence (Artificial Intelligence, AI). AI se stále vyvíjí, ale  i přes to již otevírá mnoho příležitostí. HelloAIRIS je online program, jehož cílem je seznámit účastníky se základy umělé inteligence, objevit její výzvy a vybudovat komunitu zapálených členů.

Pro koho program je?

Hledáme studenty vysokých škol, zejména strojírenství, ekonomiky a medicíny. Vítáni jsou také mladí odborníci včetně lékařů a radiologů do 35 let.

Jak to bude probíhat?

Celý program proběhne v angličtině. Seznámíte se tedy s lidmi z celé Evropy. Uskuteční se 4 online live setkání, každé bude trvat 1 den. Po každém setkání bude následovat e-learningový modul. Podívejte se na úplný rozvrh:

Praktické informace

  • Zaregistrujete se vyplněním přihlášky do 5. června 2020!
  • Kurz je zcela zdarma!
  • Platí pravidlo Kdo dřív přijde, ten dřív mele - s přihláškou tedy nečekejte. Čekací listina První nástupce - základ prvního obsazení, s možností další čekací listiny

Pro více informací a registraci navštivte www.helloairis.com.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti