Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Poslední příležitost pro ICT startupy přihlásit se do DEXIC Acceleratoru

03. 04. 2018

Již za několik dní se uzavřou přihlášky do mezinárodního akceleračního programu DEXIC Accelerator, který se bude konat od 21. 5. 2018 do 15. 6. 2018 v Liberci. Program je určený pro ICT startupy, které mají svůj produkt minimálně ve fázi MVP (produkt s nejmenší možnou funkcionalitou) a chystají expanzi na evropské trhy.  

Čtyři týdny DEXIC Acceleratoru jsou rozděleny do 4 tematických bloků - business, produkt, prodej & marketing a jednání s investory. Během speciálních výzev s mentory, zákazníky a investory startupy získají intenzivní vhled a zpětnou vazbu na svůj produkt z několika pohledů. V rámci programu budou realizovány i 2 speciální dny věnované primárně rozvoji samotného produktu a jeho marketingu a prodeji.

„Zkušenosti světových akcelerátorů ukazují, že nejúspěšnější programy se opírají o individuální mentoring expertů z business zázemí a zaměřují se i speciálně na produkt a jeho rozvoj, marketing a prodej. Touto cestou jsme se vydali i my v DEXIC Acceleratoru. Využili jsme zkušenosti a kontakty ze zahraničí a připravili unikátní program na 4 týdny,“ uvádí Jan Kubalík, ředitel DEX Innovation Centre.

Svůj produkt a business budou startupy pilovat díky portfoliu nejen českých, ale i zahraničních mentorů a koučů, kteří mají zkušenost s rozjezdem podnikání i z velkých nadnárodních společností jako jsou Škoda AUTO, T- Mobile, Erste Bank nebo EY. Celý akcelerační program vyvrcholí 14. června 2018 #DemoDay - večerem pro investory, startupy a jejich fanoušky. Startupy z DEXIC Acceleratoru zde budou prezentovat svůj soutěžní 4-minutový pitch a mají šanci získat nejen investora, ale i ceny.

Účast v DEXIC Acceleratoru je pro startupy zdarma díky podpoře programu Interreg Danube a projektu Accelerator. Startupy neplatí žádné poplatky ani % ze zisku, navíc jim po dobu DEXIC Acceleratoru hradíme balíček ubytování a cestovní náklady.

Přihlášky do DEXIC Acceleratoru je možno podávat ještě několik posledních dní. "Průběžně každý týden budeme vybírat nejlepší startupy, které pozveme k virtuálnímu rozhovoru. Doporučuji neváhat s přihlášením, míst bude ubývat, řekl Michal Štefan, projektový manažer DEXIC Acceleratoru. Přihlášky a bližší informace jsou k dispozici na webových stránkách www.dex-ic.com/startupy.

Projekt je spolufinancován Evropskou Unií (ERDF, IPA).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti