Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Otevřeli jsme přihlášky pro Primer, pre-akcelerační program pro startupy v České republice

23. 01. 2020

Pokud pracujete na nápadu nebo produktu, který je za počáteční fází nebo ve fázi prototypu, máme pro vás nabídku! Hledáme startupy v oblastech energetiky, zdravotnictví, mobility nebo jiných, které mají pozitivní dopad na společnost. Poprvé pro ně pořádáme v České republice pre-akcelerační program Primer.

Primer pomáhá startupům v rané fázi z regionu střední a východní Evropy inovovat a růst. Dozvíte se, co je potřeba k vybudování úspěšného podnikání a jak překonat nejčastější výzvy a překážky startupového prostředí.

Právě jsme otevřeli přihlášky pro první ročník v České republice. Během 4 týdnů startupy získají obchodní a osobní dovednosti pro následný vstup do akceleračních a investičních programů. Získají všechny potřebné strategie a dokumenty potřebné pro potenciální partnery a investory. A celý program je zdarma! Nežádáme žádný kapitál ani poplatky, startup musí investovat pouze 40 hodin svého času!

Další informace a přihlášky najdete do 24. února na www.dex-ic.com/startups.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti