Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Přijďte nás navštívit na úvodní akci k otevření technologické dílny DEXIC µFabLab!

24. 01. 2019

Za DEX Innovation Centre bychom rádi pozvali do Krajské vědecké knihovny v Liberci všechny fanoušky moderních technologií k příležitosti otevření DEXIC µFabLabu! Jde o technologickou dílnu pro vývoj a výrobu prototypů. DEXIC μFabLab vznikl proto, aby se kolem nás mohly realizovat nové inovativní technologické projekty, které pomohou našemu regionu i společnosti. 

DEXIC µFabLab je dílna plná moderních technologií pro 3D tisk, tisk plošných spojů (PCB) nebo IoT (Internet of Things) stavebnic. K samotné dílně se pojí také vzdělávací program pro technologické nadšence, který nabídne rozvoj digitálních a podnikatelských schopností zcela zdarma. 

Úvodní akce proběhne 19. února 2019 v prostorách Krajské vědecké knihovny od 18:00. Budete mít jedinečnou šanci setkat se robotkou Matyldou, která sama procestovala Českou Republiku, a jejím tvůrcem Michalem Seidlem. Seznámit se s Alanem Fabikem, který představí digitální kit pro makery z dílny firmy Hardwario a samozřejmě si prohlédnout i prostory našeho µFabLabu.

Více informací o samotném DEXIC µFabLabu, programu úvodní akce nebo vybavení můžete nalézt ZDE.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti