Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Připojte se k nám během EIT Health roadshow podporovanou Startup Europe Weekem!

08. 02. 2020

Roadhow představí programy, aktivity a příležitosti EIT Health a DEX IC univerzitním studentům a výzkumníkům, startupům a inovativním týmům a dalším zainteresovaným účastníkům. V týdnu 16-19.3.2020 navštívíme 3 česká města - Plzeň, Brno a Prahu. Každá zastávka bude zahrnovat dopolední část na univerzitě a odpolední / večerní část v místním inovačním centru.

Věříme v osobní setkání. To je důvod, proč pořádáme tuto roadshow - setkat se se zajímavými startupy, motivovanými studenty a inovátory!

Naši partneři z EIT Health organizují  akcelerační programy na podporu podnikání, které pomáhají startupům a týmům od inkubační fáze po investice. Nabízejí také programy pro studenty vysokých škol a výzkumníky! Přijďte zjistit, jak se zdarma zapojit! Rozvinete osobní a obchodní dovednosti za podpory nejlepších evropských inovátorů.

Ve spolupráci s EIT Health pořádáme v České republice několik aktivit. Pro studenty pořádáme Innovation Days. Jde o úvod do designového myšlení a prezentování za pomoci práce v týmech na reálné výzvě z oblasti zdravotnictví. Také pracujeme se startupy - organizujeme 3. ročník DEXIC Acceleratoru. V letošním roce přidáme i 4Digital Health Accelerator navržený speciálně pro potřeby zdravotnických startupů.

Přijďte a setkejte se s námi, EIT Health a lidmi, kteří se účastnili jednoho (nebo více) našich programů. Těšíme se, až se s vámi setkáme na jednom (nebo více) z celkem 6 setkání v Plzni, Praze a Brně! 

Upozorňujeme, že kapacita je omezená! Podrobné informace o každé zastávce a registraci najdete na níže uvedených odkazech.

Inovační Huby - odpoledne

16. 3. 2020, Plzeň - DEPO2015

18. 3. 2020, Brno - Impact Hub

19. 3. 2020, Praha - UP21

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti