Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Výzva #4 - přijetí zdravotníky

Inovace má smysl, pokud je přijata kupujícími a koncovými uživateli. V mnoha průmyslových odvětvích jsme vyvinuli spoustu užitečných standardů a zavedli certifikaci, abychom dokázali zajistit kvalitu. Náš design ventilátoru je nouzovým podpůrným zařízením poslední instance (pokud jiná řešení selhala nebo nejsou k dispozici), kterou má vytvořit místní technologická komunita. Záleží nám na všech výše uvedených aspektech. Pokud máte znalosti nebo ambice v oblasti přijetí inovací, norem nebo certifikace, neváhejte a přidejte se k výzvě.

Výzva #4
Výzva kombinuje všechny možné aspekty: lékařský, mechanický design, elektronický design nebo vylepšení / optimalizace firmwaru.

  • V oblasti přijetí inovace se můžeš soustředit na zlepšení v oblasti interakce člověk-stroj, ale i na výkonové faktory, které zvyšují důvěryhodnost, zlepšují životnost (jakoukoli metodou), design nebo jakýkoli jiný další aspekt;
  • V oblasti norem se očekává řešení problému dodržování příslušných norem pro zdravotnické prostředky;
  • V oblasti certifikace očekáváme, že využiješ znalosti o schvalovacím postupu CE / FDA a zaměříš se na zdokonalení designu nebo úkonů se zaměřením na splnění některých specifických aspektů v procesu certifikace;

Dopad
V rámci výzvy přijetí inovace předpokládáme prezentaci co největšího pokroku, který povede ke zlepšení přijetí ze strany zdravotníků a pacientů. Důvody, proč změna vede k lepšímu přijetí, nelze kvůli formátu Hackathonu potvrdit v praxi, proto chceme vidět alespoň důkazy z literatury.

V rámci výzvy v oblasti norem předpokládáme prezentaci co největšího zdokonalení, které bude zahrnovat design relevantních zdravotnických prostředků, nebo rapid prototyping, zdravotnické a programovací standardy.

V rámci výzvy certifikace předpokládáme prezentaci co největšího zlepšení, které řeší specifické požadavky procesu certifikace CE / FDA pro zdravotnické prostředky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti