Upravit stránku

StartUp Europe Week

Startup Europe Week v jednom dni mezi 5. a 9. březnem přinese nové znalosti znalosti do libereckého regionu

DEX Innovation Centre pořádá již 3. ročník setkání začínajících inovátorů a podnikatelů. Tato celoevropská iniciativa se koná pravidelně během jednoho týdne ve více než 280 městech ve 40 zemích Evropy. Startup Europe Week pomáhá vytvořit lepší místo pro podnikání a sjednocuje evropské trhy.

Startup Europe Week 2017

V pondělí 6. února se v Krajské vědecké knihovně v Liberci konal již druhý ročník mezinárodní inciativy na podporu začínajících podnikatelů Startup Europe Week. Liberec se tak znovu spolu s Prahou a Brnem stal jedním ze třech českých měst, která tuto celoevropskou iniciativu pro začínající podnikatele organizovala. Celkově byla tato akce pořádána ve stejný týden ve více než 220 městech ze 40 zemí Evropy.

Startup Europe Week Liberec 2017

DEX Innovation Centre ve spolupráci s LOS – Libereckou občanskou společností, Krajskou vědeckou knihovnou v Liberci a Libereckým krajem pořádá již druhý ročník Startup Europe Week, který se bude konat 6. února 2017 v Krajské vědecké knihovně v Liberci.  

Startup Europe Week v Liberci předal cenné tipy pro začínající podnikatele a start-upy!

Dne 2. 2. 2016 se v Liberci uskutečnila akce Startup Europe Week. Liberec se spolu s Prahou a Brnem stal jedním ze třech českých měst, která tuto celoevropskou iniciativu pro začínající podnikatele organizovala. Celkově byla tato akce pořádána ve stejný týden ve více než 220 městech ze 40 zemí Evropy.

Startup Europe Week v Liberci 2. 2. 2016

Již první únorový víkend se bude ve více než 40 zemích (220 městech) Evropy pořádat Startup Europe Week. Hádejte, které z těchto 220 měst se zúčastní? Samozřejmě naše město Liberec! Stali jsme se pyšným organizátorem této události v našem městě.