Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

RSRC

Finální seminář a workshop RSRC

21. září 2016 proběhla v Evropském domě finální akce projektu RS&RC. Inspirační a diskuzní seminář a workshop na téma: Využití storytellingu (vyprávění příběhů) v práci s komunitami / skupinami lidí sdílející společné problémy.

Přijďte na seminář a workshop o využití storytellingu při práci s komunitami

Rádi bychom Vás pozvali k inspiračnímu a diskuznímu semináři a workshopu konaném v rámci projektu RS&RC na téma "Využití storytellingu v práci s komunitami / skupinou lidí sdílející stejný problém.” Tento seminář se bude konat 21.9.2016 v Evropském domě od 10:00 do 15:30, vstup pro všechny účastníky je zdarma. 

Výzva pro účastníky Tréninkových dnů s narativními postupy a příběhy, které proběhnou v holandském městě Gouda

DEX Innovation Centre zve všechny komunitní/sociální pracovníky, členy neformálních sítí, neformální školitele, konzultanty, kouče, zástupce neziskových organizací a osoby, které pracují se skupinami lidí sdílející společný problém na Tréninkové dny s narativními postupy a příběhy, které proběhnou v holandském městečku Gouda 13-15 června 2016.

Nezaměstnaní nad 50 let tvořili své další příběhy

8.4.2016 proběhla v Liberci další akce v rámci projektu RS&RC, který se obecně zaměřuje na metodiku využití příběhů v rámci práce s komunitou lidí sdílející stejný problém. V ČR pracujeme na tomto projektu se skupinou nezaměstnaných lidí nad 50 let, a to ve spolupráci s organizací Plus 50 o.s.Alternativou 50+ o.p.s. a profesionální koučkou paní Židlickou (Agentura Juventa).

Prvních 10 rozhovorů formou příběhu nezaměstnaných nad 50 let.

DEX Innovation Centre v lednu zorganizoval v Liberci 10 individuálních rozhovorů s nezaměstnými nad 50 let v rámci projektu Raising Strong and Resilient Communities (RS&RC).

Je Vám více jak 50 let? Nemůžete najít práci? Řešíte co dál?

Podělte se s námi o svůj příběh. Sdělte nám svůj problém, získejte nadhled a vraťte se k důležitým bodům minulosti a zamyslete se nad svou budoucností.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti