Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

eDigiStars

Druhý infoden - Inovativní systém eDigiStars

DEX Innovation Centre bylo součástí druhého infodne. Druhý informační den eDigiStars hledal odpovědi pro potřeby lidí ve věku 50+ v Dunajském makroregionu.

eDigiStars moduly jsou přeloženy do češtiny

DEX Innovation Centre pomáhalo vytvořit tři nové moduly pro projekt eDigiStars. Přinášíme vám POWERYOU, CAMPUS a LABEL moduly, které jsou užitečné pro práci s nezaměstnanými lidmi 50+. 

První infoden - Inovativní systém eDigiStars

DEX Innovation Centre bylo součástí prvního infodne. První informační den eDigiStars hledal odpovědi pro potřeby lidí ve věku 50+ v Dunajském makroregionu.

Projekt eDigiStars byl schválen k financování

Danube Transnational Programme schválil celkem 35 nových projektů z třetí výzvy k předkládání návrhů. Z fondů ERDF, IPA a ENI bude rozděleno přibližně 60 milionů EUR. Hlavním cílem třetí výzvy je podpora nadnárodní spolupráce a podpora integrace politik na regionální úrovni. DEX Innovation Centre je autorem jednoho schváleného projektu - eDigiStars.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti