Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

HoCare 2.0

Tvorba nových produktů pomocí spoluvytváření právě začíná!

V projektu HoCare2.0 se dostáváme do jeho nejzajímavější části. V rámci otevřené výzvy pro malé a střední podniky jsme vybrali dva nejlepší nápady společností Mediware a Oscar Senior, které budou vyvíjet své produkty ve spolupráci s naším co-creation labem, včetně skupiny seniorů.

Startupy a SME mají možnost vytvářet nové produkty pomocí inovativní metody – přihlaste se a buďte jednou z vybraných společností

Hledáme startupy a malé a střední podniky (SMEs), které se zapojí do tvorby nových produktů pomocí metody spoluvytváření (co-creation). Během tohoto procesu se společnosti zaměří na rozvoj digitálních inovací v oblasti domácí péče. Do otevřené výzvy je možné se hlásit až do 30. 9. 2020 a účast v ní je zcela zdarma!

HoCare ovlivnil potenciál výzkumu a inovací v oblasti domácí péče v České republice a v EU

DEX Innovation centre stojí za myšlenkou, ale i financováním mezinárodního projektu HoCare, který ovlivnil výzkumný a inovační potenciál v oblasti domácí péče na nadnárodní i místní úrovni, včetně České republiky.

V České republice jsme spustili Co-creation Lab!

V Praze se poprvé setkali zástupci podniků, veřejné správy, univerzit a výzkumných institucí a organizací, kteří se věnují poskytování sociální péče. Diskutovali společné problémy a další spolupráci v projektu HoCare2.0. Tito účastníci budou součástí tzv. Co-creation labu v České republice.

Výsledky HoCare byly prezentované během závěrečné konference v Nikósii

Závěrečná konference projektu HoCare úspěšně proběhla v Nicosii na Kypru ve čtvrtek 3. října 2019. Tato akce byla pod záštitou ministra zdravotnictví Kyperské republiky, Constantinose Ioannou.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti