Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Výsledky HoCare byly prezentované během závěrečné konference v Nikósii

04. 10. 2019

Závěrečná konference projektu HoCare úspěšně proběhla v Nicosii na Kypru ve čtvrtek 3. října 2019. Tato akce byla pod záštitou ministra zdravotnictví Kyperské republiky, Constantinose Ioannou.

V první části uvítacího projevu se představili pan Christos Pittaras, prezident ANEL a starostka Latsii, paní Constantia Constantinou zastupující generální ředitelství pro evropské programy, koordinaci a rozvoj, pan Ierotheos Papadopoulos, vedoucí zastoupení Evropské unie Komise na Kypru a pan Andreas Xenofontos, ředitel ošetřovatelských služeb ministerstva zdravotnictví (jménem ministra).

Následovala krátká prezentace o cílech a výsledcích programu Interreg Europe, kterou představila paní Mar Martin, referentka projektu HoCare zastupující JS. Jako další byla na programu krátká, obecná prezentace o projektu HoCare představená panem Eleftheriosem Loizou, koordinátorem projektu zastupujícím LP (Nicosia Development Agency - ANEL) a následně krátká prezentace o procesu výměny zkušeností projektu vedená Michalem Štefanem, koordinátorem WP3 zastupující DEX Innovation Centre. Během hlavní části akce představili všichni partneři dopad výsledků projektu HoCare ve svém regionu ve vztahu k úspěšným zlepšením regionální politiky.

Skutečností, která byla neustále zdůrazňována prostřednictvím uvítacích projevů a prezentací, byla vysoká úroveň kvalitativní implementace projektu HoCare, produkt vynikající spolupráce mezi partnery a vysoká úroveň úspěchu projektu při zlepšování cílených nástrojů regionální politiky v praxe.

Akce se zúčastnili vysoce postavení pracovníci ze všech partnerských regionů, jakož i několik zástupců místních orgánů, místních příslušných nevládních organizací, univerzit a soukromých subjektů.

Více informací o projektu HoCare a všech výstupech na https://www.interregeurope.eu/hocare/ a http://dex-ic.com/hocare_cz

Projekt spolufinancovaný z fondů Evropské unie (ERDF, IPA, ENI).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti