Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

InnoEnergy

Primer č. 2: přihlášky otevřené do 29. května!

České startupy mají znovu jedinečnou příležitost získat informace a přístup k finančním zdrojům, které z nich mohou udělat technologické lídry. Podruhé otevřený program je naučí jednat s případnými investory, ukáže fungující marketing či další dovednosti potřebné pro úspěšné řízení firmy. Účast v něm je zcela zdarma!

Jak společně s naším ekosystémem pomáháme v boji proti COVID-19

Svět v současné době bojuje s COVID-19 nejlepším možným způsobem. Mnoho společností, startupů a univerzit se spojuje, aby pomohlo zdravotníkům a dalším lidem bojujícím v první linii. Jak tedy reagujeme my a společnosti kolem nás?

Připojte se k finále PowerUp! 2020 v České republice!

Rezervujte si virtuální místo na českém finále soutěže PowerUp! 2020! Finále proběhne 100% online 19. května, od 16:00 do 18:00. Registrujte se, ať se můžete těšit na prezentace osmi skvělých #energy startupů.

Přihlaste se do PowerUp! Challenge 2020

Ve středu 15. ledna InnoEnergy otevírá možnosti přihlásit se do výzvy PowerUp! Challenge 2020. Ta je určena pro Energy, Mobility, CleanTech, CyberSec, Smog nebo SmartCities startupy ve střední a východní Evropě!

Otevřeli jsme přihlášky pro Primer, pre-akcelerační program pro startupy v České republice

Pokud pracujete na nápadu nebo produktu, který je za počáteční fází nebo ve fázi prototypu, máme pro vás nabídku! Hledáme startupy v oblastech energetiky, zdravotnictví, mobility nebo jiných, které mají pozitivní dopad na společnost. Poprvé pro ně pořádáme v České republice pre-akcelerační program Primer.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti