Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Připojte se k finále PowerUp! 2020 v České republice!

14. 04. 2020

Rezervujte si virtuální místo na českém finále soutěže PowerUp! 2020! Finále proběhne 100% online 19. května, od 16:00 do 18:00. Registrujte se, ať se můžete těšit na prezentace osmi skvělých #energy startupů.

PowerUp! Challenge

PowerUp! je výzvou pro startupy, scale-upy a malé a střední podniky ze střední a východní Evropy, které se svými produkty v oblasti energetiky, inteligentních technologií a mobility řeší dnešní problémy pomocí technologií zítřka.

Během finále v ČR odprezentuje 8 českých startupů porotě svá řešení pro udržitelnou energii. Vítěz získá titul InnoEnergy Startup roku, až 10.000 USD v kreditech pro Amazon Web Services a postoupí do Grand Final v Krakově. Tam se utká s vítězi z ostatních zemí a před mezinárodními médii a publikem osloví investory z celé Evropy! Nejlepší týmy získají pozvánku do akceleračních programů InnoEnergy s investicí v milionech EUR a širokou podporou.

 

Program: 

  • 16:00 - Přivítání a představení PowerUp!
  • 16:10 - Prezentace startupů a dotazy & odpovědi poroty
  • 17:00 - Úspěšný fundraising (ECOBEAN) a hodnocení poroty
  • 17:30 - Slavnostní vyhlášení vítězů

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti