Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Jan Kubalík, předseda představenstva našeho institutu, působil jako business mentor v evropské soutěži start-upů PowerUp!

27. 11. 2017

Dne 22. listopadu na finálovém galavečeru porota vybrala tři nejlepší týmy. V evropské konkurenci uspěl i český zástupce VIA ALTA, který dosáhl na třetí příčku. Gratulujeme!

Dvanáct týmů z celé Evropy, které se rekrutovali z regionálních kol soutěže, cizelovalo své start-upové projekty na dvoudenním intenzivním bootcampu. Nové znalosti i dovednost efektivně prezentovat svůj projekt během několika minut nabývali právě od business mentorů a kaučů. Třetí, poslední den soutěže, týmy prezentovaly svůj projekt před odbornou porotou složenou ze zástupců nejvýznamnějších energetických společností.  Jan Kubalík působil jako mentor, jak v bootcampu v regionálním kole v Praze, tak i na bootcampu v evropském grand finále v Budapešti.

Soutěž PowerUp! rozvíjí obchodní a finanční strategie projektů, umožňuje hledat nové trhy a potkat se s budoucími mezinárodními investory i klienty a rozvíjet tak síť obchodních kontaktů. Organizátorem soutěže je InnoEnergy. Společnost s pobočkami po celé Evropě, která mění budoucnost udržitelné energie prostřednictvím inovací. Podporuje nové myšlenky a produkty, které přinášejí opravdovou změnu trhu. InnoEnergy poskytuje kapitál, pomáhá start-upům vstupovat na globální trhy a pracuje s nimi ve všech fázích rozvoje.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti