Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Cílové skupiny

V DEX Innovation Centre pracujeme s různými cílovými skupinami – veřejnou správou, startupy, malými a středními podniky a univerzitami a výzkumnými centry.

STARTUPY – akcelerujeme ICT startupy s osvědčeným konceptem, minimálně dvěma členy týmu, a v investiční fázi pre-seed, seed či series A investice prostřednictvím 3 denních intenzivních BOOT CAMPů, 4 týdenních ACCELERATORů či INDIVIDUÁLNÍHO MENTORINGU. Zjistěte více info na stránce Build.

VYSOKÉ ŠKOLY A VÝZKUMNÁ CENTRA – Pomáháme konceptualizovat, psát a řídit mezinárodní výzkumné a inovativní projekty. Spojujeme místní, regionální a národní výzkumné subjekty s evropskými protějšky s aktuálními souvisejícími výzkumy a projekty. 

VEŘEJNÁ SPRÁVA – Přinášíme mezinárodní projekty zabývající se místními, regionálními a národními výzvami a podporujeme mezinárodní výměnu zkušeností mezi veřejnou správou a dalšími účastníky. Organizujeme diskusní fóra a účastníme se různých platforem. Iniciujeme různé projekty na podporu infrastruktury.

STUDENTI A TECHNOLOGIČTÍ NADŠENCI - Společně s našimi mentory vzděláváme studenty v oblastech podnikání a digitálních technologií.

OSTATNÍ – Pracujeme s mentory, kouči a jinými výzkumnými, inovativními, vývojovými a technologickými centry a podporovateli ekosystému a také dalšími koncovými uživateli jako jsou studenti, pacienti a členové jejich rodin, širokou veřejností atd.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti