Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

PPI2Innovate Days v Lublinu

07. 09. 2017

V úterý 3. října se v metropoli východního Polska Lublinu uskuteční mezinárodní konference o podpoře zadávání veřejných zakázek v oblasti inovativních řešení.

Tuto významnou událost, která je určená pro zadavatele veřejných zakázek (ministerstva, regionální a místní samosprávy, agentury a další veřejní činitelé) a případné zástupce inovativních subjektů (výzkumné instituce, odvětvové organizace a další) pořádá polská Regionální rozvojová agentura Řešov v rámci projektu PPI2Innovate, spolufinancovaném programem nadnárodní spolupráce Interreg Central Europe.

Hlavní pozornost bude věnována především rozšíření znalostí při zadávání veřejných zakázek v oblasti inovací (PPI) a také praktickým ukázkám řešení konkrétních problémů, které mohou vzniknout v rámci zadávacího řízení. Mezi prezentujícími se objeví celá řada renomovaných osobností jako např. Sara Bedin, externí expertka Evropské komise pro zadávání veřejných zakázek v oblasti inovací nebo profesorka Gabriella M. Racca z Turínské univerzity, která představí odbornou pomůcku PPI2Innovate Tool.

Na mezinárodní konferenci PPI2Innovate Days, kterou přivítá moderní budova Lublin Conference Center, je vstupné zdarma. Počet míst je ale striktně limitovaný, proto je nutné se zaregistrovat předem.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti