Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Právě probíha: PPI Mapping

14. 03. 2018

PPI:CHYTRÝ způsob jak řešit společenské výzvy: Veřejná zakázka, kde veřejní zadavatelé vystupují v roli prvního zákazníka inovativního zboží/ služeb, které je blízko k zavedení na trh nebo je již na trhu v malém komerčním rozsahu dostupné, a to včetně řešení založených na existujících technologiích použitých inovativním způsobem.

Z tohoto důvodu DEX IC v současné době provádí tzv. mapping min. 30 různých veřejných zadavatelů z České republiky. Na základě výsledků získaných v průběhu mapování vybereme a dále pak rozpracujeme
8 nejslibnějších PPI projektů.

Hlavním cílem mapování je podpořit realizaci projektů v oblasti veřejných zakázek na inovace (PPI), vytváření povědomí veřejného zadavatele k PPI a v neposlední řadě identifikovat nové PPI projekty a poskytnout jim dostatečnou podporu.

Máte-li zájem o PPI, nebo máte-li PPI projektový nápad, obraťte se na své národní kontaktní místo: DEX Innovation Centre, Liberec. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti